Wpis z mikrobloga

#allegro Alle się zeszmaciło alledrogo, walą prowizje już 21% i to w kilku kategoriach, nie wiem czy jest większa, ale zapewne tak, kiedyś były 2,5%-4% to wydawalo sie AJJJ WAJJ ZDZIERSTW0NE0NE0NE a teraz legitnie zaraz 1/4 cyk pobierają. Smutek mnie dziwny dopadł. Monopol tak się zawsze kończy
Prowizja od wysyłki to jest w ogóle śmiech, źe w PL to legalne jest.. jak ktoś sprzedaje rzeczy po 1-2zł to prowizja wyjdzie ok 2zł = dopłata do biznesu.
#gownowpis #takbylo #olx #zakupy #firma #pieniadze #gospodarka
artem17 - #allegro  Alle się zeszmaciło alledrogo, walą prowizje już 21% i to w kilku...

źródło: PROWIZJA

Pobierz
  • 6
  • 0
@teslamodels: Zaraz dojdzie ustawa dac7 na 30 aukcji rocznie limit i 90% mikro handlarzy staroci pozjdzie w zapomnienie, oby ten zachlanny portal dostala srogą grzywne za parszywe zagrywki
@artem17
A wiesz skąd się wzięła prowizja od kosztów przesyłki. Janusze wystawiali towar za symboliczną złotówkę, a resztę ceny doliczali do ceny przesyłki.

Poza tym Allegro samo tego nie wymyśliło, na zachodzie funkcjonowało to wcześniej.
  • 0
@pcela: To nie jest argument pkt1, zgłaszałem wielokrotnie takie zagrywki, alellegówno nigdy nikogo nie zbanowało, 2 gości regularnie zgłaszałem bo robili tak na 80% aukcji (sprzedaż ok 30-40x rzeczy na miesiąc). Ty zrób mikro-gównoo nie tak z regulaminem - papa perm.