Wpis z mikrobloga

Na tym polega problem z aparatem w Galaxy S23? Że widać na dokumentach to rozmycie w kształcie banana?

I mam rozumieć, że problem istnieje od S22 i Samsung do dzisiaj nic z tym nie zrobił? W sensie nawet jeśli to nie jest kwestia oprogramowania, tylko samego aparatu i Samsung wypuścił S23 nadal z takim babolem? xd

Kurdę, zastanawiałem się czy nie kupić S23, ale jeżeli mam wybulić za telefon prawie 4000 zł i mieć taki babol w aparacie, to walić tych Koreańczyków. xd

Ktoś na wykopie pisał, że można sobie z tym poradzić poprzez robienie zdjęć dokumentów na zoomie z większej odległości, ale chyba nie po to tyle zapłacę za telefon, żeby bawić się w takie kombinowanie.

Szkoda, bo poza tym bublem S23 wydaje się dla mnie niemal idealnym, kompaktowym telefonem.

#telefony #smartfon #samsung #s23 #galaxy #android
maciorqa - Na tym polega problem z aparatem w Galaxy S23? Że widać na dokumentach to ...

źródło: 8230b908e9a481355ced690f8298f3eff15448fa261aac4db00387e6024e0af6

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciorqa: Dla mnie ten telefon by był idealny gdyby miał autofocus w obiektywie szerokokątnym bo bez tego jest słaby do zdjęć makro. Pamiętaj że najtańsza wersja pamięciowa(128gb) ma wolniejszy typ pamięci
  • Odpowiedz
  • 1
@farew3Ell: Wiem, ale wersja 128gb kosztuje jakieś 3600 zł, a 256gb tylko 200 zł więcej, więc za taką cenę to różnica nie jest duża, więc wolałbym już dopłacić do wersji 256gb. Jednak dobija mnie ten aparat, bo jednak telefon swoje kosztuje i taki babol jest dla mnie karygodny w tej cenie.
  • Odpowiedz
@maciorqa: na peperze widziałem jakieś dobre promki na s23 ze słuchawkami w gratisie. zastanawiam się nad tym telefonem ale nie wiem czy jest warty tych pieniedzy.
  • Odpowiedz
  • 0
@murinius: Tak jak pisałem, za prawie 4000 pln telefon powinien mieć co najwyżej pierdółkowate wady, ale ten szajs z aparatem to jest dla mnie przegięcie w tej cenie, dlatego ja odpuściłem.
  • Odpowiedz