Wpis z mikrobloga

Donald Tusk w Bydgoszczy,
Zadbana figura, dobrze ubrany, same konkrety, miła atmosfera, prawdziwy polityk.
Co za kontrast do Jarosława w za dużym garniturze i różnych butach, który wszędzie widzi Niemcy i straszy na prawo i lewo, albo Morawieckiego, który prowadzi kampanie strachu i agresji.

Tusk łączy, PiS dzieli
#polityka #bekazpisu #pis
mango2018 - Donald Tusk w Bydgoszczy,
Zadbana figura, dobrze ubrany, same konkrety, m...

źródło: F7CoO8CXMAA7tUG

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Zanotuj sobie obietnice rudego i jak wygra to bedziemy razem skreslac te niespelnione


@Kauabanga: Przecież to właśnie największa zaleta Donalda, nie spełnia swoich durnych obietnic( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: Fajna i uśmiechnięta rodzina, wnuki, zamiłowanie do sportu, w młodości ciężka praca na wysokościach, otwartość na konfrontację itd. itd. to też PR? :D

Tusk jest po prostu zupełnie innym człowiekiem niż Jarek - widać to patrząc szeroko na jego życiorys, a także w skali mikro i chociażby z perspektywy spotkań z ludźmi i tego jak z nimi rozmawia, jak odnosi się na krytykę.
  • Odpowiedz
@mango2018: mylisz sie albo zapomniales ile tusk naklamal, moraw i pis ma to do siebie ze najorsze obiecane gowno spelniaja a rudy naobiecuje wszystko co chcesz uslyszec a i tak nic z tego nie spelni.
  • Odpowiedz
  • 19
rudy naobiecuje wszystko co chcesz uslyszec a i tak nic z tego nie spelni.


@Kauabanga: No i właśnie dlatego na niego zagłosuję. Ja nie chcę żeby spełniał swoje obietnice, ja chce normalności, życia w UE, i likwidacji TVP.
To wszystko czego oczekuje, nie chce żeby spełniał swoje obietnice socjalne.
Miałem głosować na Trzecią drogę, ale wystarczyło włączyć TVP na kilka minut, żeby zmienić wybór na Tuska.
  • Odpowiedz
podniesie mi wiek emerytalny do 80 lat?


@takJakLubimy: Nie no mordo, po co się ograniczasz - jakich 80 lat? Ten wstrętny Tusk od razu podwyższy do 98 lat i w praktyce wszyscy będziemy pracować do śmierci.

Co tam jeszcze ciekawego wymyślisz? xD
  • Odpowiedz