Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz

Już to poruszałem na tagu, ale sądzę, że nie zaszkodzi.

Wiele inspiracji na gnioty kampuczańska olkoholowa, xd bohema, xd czerpie z wykopu, a konkretnie z tagu j/w.
Była tu kiedyś mowa o tym, że tfaroga jakaś taka wycofana. "Jeszcze odejdzie od gapcia" i pyk mają darmowy scenariusz na wysrywy. Tfaroga odchodzi z junQ /na niby/ samotny gapa jest houbiony przez grażyny, przy okazji z łysą parodią ludzika "wyciszają aferę"
Jest wołanie o żebry co najmniej $10.000 Waszyngtona. Wcześniej łysa parodia ludzika zawiązuje "nie widoczną komtywę z tagiem i sympatykami-, obserwatorami", gdzie dopuszcza do jechania po kiszonkowcu. Tylko dla kasy, ustawka. Zarabia nizły hajs, jedzie do gapy odpala mu część, niby na zgodę. Odpływ grażyn i przypływ grażyn.
Dalej wymyślają scenariusz na obłaskawienie grażyn i ziutków. Wpada 3 gnioty 2 z cukrową, jeden a'la rodzinny z ostatniego śniadania i lunchu, ha ha ha. Jest dramatyczna scena, ja prdl.. gdzie klapek niczym hołownia nad Konstytucją zapłakał.
Czego nie rozumiecie.....
A bej rży ze śmiechu....
Pobierz UmazanyPieprzem - #raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz

Już to poruszałem na tagu, al...
źródło: Screenshot_20230705_070116_com.google.android.apps.photos
  • 4
@UmazanyPieprzem: skłaniam się jednak ku tej wersji że twarogowej zadzwonił ostatni dzwonek żeby zmienić podłe życie z alkoholikiem, znaleźć bardziej zarobionego starego dziada i kopnęła beja w dupe, co nie zmienia faktu że z tym paszportem to wałek. I bej chce kolejny raz wyłudzić, nawet jeżeli to prawda że ten paszport dychę papieru ma kosztować bo przez swoje niedbalstwo i bębeństwo olał sprawę wcześniej. To i tak Dżunku polskiego paszportu nigdy
@UmazanyPieprzem: Moim zdaniem, Tharong odeszła. Sama zrobiła kurs, znalazła pracę, w związku z tym pewnie ma jakiś dochó bo ma pracę. To czemu ma trzymać się beja, któremu nie chce się pracować bo woli żebrać o hajs od Grażynek.

Nie zdziwie się jak już znalazła nowego partnera bo widac na filmie, że na telefon zerka i pewnie pisze z nowym obiektem na partnera ;).

Tharong dobija do 30 i chce dla