Wpis z mikrobloga

Mam w robocie taka Ukrainkę, która jeśli byłaby polskim mężczyzną, to raczej na pewno siedziałaby z Nami na tagu i się żaliła na swoje życie. Mimo, iż na pierwszy rzut oka nie wygląda ona zbyt atrakcyjnie, to jakoś przykuła moją uwagę. Podczas gdy dla większości bywalców tagu "szara myszka dla anonka" to wydziarana alternatywka posiadająca konto na Instagramie, dla mnie właśnie takie babki jak ona najprędzej pasowałaby do takiego wyobrażenia. Przed prawie dwa lata myślałem nawet, że kwalifikuje się ona pod ten mityczny "damski przegryw", ale niedawno dowiedziałem się, że pozory jednak mylą. Jakoś na początku tego miesiąca podczas przerwy na nocnej zmianie, polska pracownica zaczęła z nią rozmawiać i okazało się, że ich dzieci chodzą do tego samego przedszkola. Przyznam, że doznałem wówczas nie lada dysonansu poznawczego, bo nigdy bym nie przypuszczał, że ona może mieć męża (pewnie siedzi na Ukrainie) i już dwójkę dzieci w wieku przedszkolnym. Całe szczęście, że choć faktycznie mi się ona podobała, to nie zacząłem ją darzyć jakimś głębszym uczuciem (cztery razy się sparzyłem i już wystarczy). Jednego mnie ta cała historia nauczyła - nie ma czegoś takiego jak damski przegryw. Prędzej uwierzę, że dalej w Loch Ness grasuje plezjozaur, a w lutym Amerykanie faktycznie zestrzeliwali UFO, niż że istnieją jakieś mityczne "incelki". Najwyraźniej kobiety plasujące się na niższych pozycjach w skali Ruchensteina zawsze kogoś sobie znajdą, faceci na podobnym poziomie atrakcyjności nie będą mieli takiego szczęścia.
#przegryw #przegrywpo30tce #stulejacontent #tfwnogf #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Mam w robocie taka Ukrainkę, która jeśli byłaby polskim...
źródło: tom-and-jerry-tom
  • 8
@CulturalEnrichmentIsNotNice:

Prędzej uwierzę, że dalej w Loch Ness grasuje plezjozaur, a w lutym Amerykanie faktycznie zestrzeliwali UFO, niż że istnieją jakieś mityczne "incelki".


Robili eksperymenty gdzie atrakcyjny gość chodził po kampusie studenckim i proponował seks studentkim. Żadna się nie zgodziła. Zrobili to samo z dziewczyną i 97% mezczyzn powiedziało Tak. A ci co odmówili bo mieli dziewczyny, narzeczone to jeszcze przeprosili za odmowę. Ta cała koncepcja incelki co nie może znaleźć
@kamil150794: oczywiscie, ze tak. Wczoraj wrzucalem cos takiego na wykop. Okazuje sie ze "wysrywy" z wykopu calkowicie pokrywaja sie z rzeczywistoscia (damski przegryw nie istnieje). Co ciekawe, teraz zobaczylem ze ten #!$%@? portal usunal moj post w ktorym nikgo nie obrazalem a tylko grzecznie stwierdzilem fakty ze damski przegryw nie istnieje. Portal kukoldow.
Pobierz dam2k01 - @kamil150794: oczywiscie, ze tak. Wczoraj wrzucalem cos takiego na wykop. O...
źródło: IMG_20230927_221205