Wpis z mikrobloga

Pogrzebany (2010)

Po zobaczeniu bardzo dobrej "Mgły" został mi również polecony "Pogrzebany". Obejrzałem go wczoraj. Mocne kino, które siedzi w głowie po seansie.
Nie będę spoilerował też dlaczego, myślę że "mgliszczaki" wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdecydowanie polecam.
Na filmweb średnia 6,6/10 co dla mnie jest żartem. Powinno być co najmniej o 1 wyżej.

rales - Pogrzebany (2010)

Po zobaczeniu bardzo dobrej "Mgły" został mi również polec...

źródło: MV5BMDIxYjU5YTEtNjg1YS00ZDk2LWEzYTYtZDIwMDU1NDRiNzUxXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@rales: w czasie oglądania zapewne tak, to jest taki śmieszny moment kiedy okazuje sie ze postaci w filmie ktory widziałeś lata temu grają znani aktorzy i odbiór filmu sie zmienia bo nie widzisz juz postaci tylko znaną twarz
  • Odpowiedz
Na filmweb średnia 6,6/10 co dla mnie jest żartem.


@rales: dla mnie też, bo 6 byłoby w pytę i to tylko dlatego, że po 20 minutach tej nudy zacząłem się zabawiać z równie znudzoną dziewczyną i dzięki temu daliśmy radę obetrzeć do końca. Końca który był 100% lepszy niż cały film. Można przespać / przeruchać 3/4 i nic się nie straci
  • Odpowiedz
@rales @banzi: polecam ten film - Spoorloos z 1988. Jest chyba amerykański remake ale lepiej obejrzeć oryginał. Oczywiście nie czytać spoilerów :D
  • Odpowiedz
@rales: Tak, ale oryginał jest podobno o wiele lepszy i z tego co czytałem jest zmienione zakończenie. Nie chce skłamać bo nie oglądałem remake.
  • Odpowiedz