Wpis z mikrobloga

Pogrzebany (2010)

Po zobaczeniu bardzo dobrej "Mgły" został mi również polecony "Pogrzebany". Obejrzałem go wczoraj. Mocne kino, które siedzi w głowie po seansie.
Nie będę spoilerował też dlaczego, myślę że "mgliszczaki" wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdecydowanie polecam.
Na filmweb średnia 6,6/10 co dla mnie jest żartem. Powinno być co najmniej o 1 wyżej.

rales - Pogrzebany (2010)

Po zobaczeniu bardzo dobrej "Mgły" został mi również polec...

źródło: MV5BMDIxYjU5YTEtNjg1YS00ZDk2LWEzYTYtZDIwMDU1NDRiNzUxXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@rales: Pamiętam jak byłem na tym w kinie. Było mocno, ale rozbroiło mnie jak tuż po końcu filmu jakiś typ na sali rzucił "no i co kurna, że już?" i czar i mrok prysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 33
@kovv4lasky: Wydaje mi się, że to przez to, że ludzie są przyzwyczajeni do happy endów w filmach, dlatego gdy pojawia się inne zakończenie, to są po prostu zaskoczeni i (w większości) rozczarowani
  • Odpowiedz
  • 2
Najpierw piszesz, ze nie bedziesz spoilerowal, a pozniej piszesz to


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: dlatego ja zawsze jeżeli ktoś poleca jakiś film to nigdy nie czytam komentarzy, bo wiem, że zawsze znajdzie się jakiś bałwan, który zaspoileruje xD
  • Odpowiedz
@rales Oglądałem dość ciekawy był. Pamiętam że odrazu go skojarzyłem z filmem o facecie z budki telefonicznej nie pamiętam jak się zwał. Z mojej strony polecam wszystkim ładunek200 i brat. Są to rosyjskie filmy ale widać mega biedę i szarość ruskiego miru.
  • Odpowiedz
@rales: ty jesteś jakiś imbecyl razem z tym swoim kolegom @szad7, obejrzałem film Mgła nakłoniony wpisem i co? I gówno. To jest gniot. Wasz gust filmowy puka w dno od spodu, bo inaczej się tego nie da nazwać. No ale są gusta i guściki, więc piszę ten komentarz tylko żeby ostrzec innych.
  • Odpowiedz