Wpis z mikrobloga

Hej mirki I mirabelki.
Kolejne #rozdajo czas zacząć.

Spośród plusujacych wylosuję dwie osoby które zgarną po słoiku miodu rzepakowego.

Ponadto osoba która zdecyduje się na zamówienie otrzyma taka książeczkę dla dzieci mojego autorstwa.

A osoby które zamówią przynajmniej 5 słoików dostaną 6 gratis.

Promocja tylko dla użytkowników wykopu.

Paczka od 200 zł gratis.

Rodzaje miodów i gramaturę możecie sprawdzić na pasiekaujedrusia.pl

Lub mogę wam wysłać przez pw jeśli będziecie zaintwresowani.

Zamówienia składamy tu przez pw lub na stronie.

Jeśli przez stronę to żeby otrzymać bonus dla Mirków wpiszcie w uwagach "wykop"

#lodz
#pszczelarstwo
#pszczoly
#miod
#rolnictwo
paincreator - Hej mirki I mirabelki. 
Kolejne #rozdajo czas zacząć. 

Spośród plusuja...

źródło: temp_file5579035992327407526

Pobierz
  • 69
  • 1
@BetonowePlacki Ciężko się odnieść do czegoś takiego.
Wszytsko zależy od skali pasieki.
Jeśli masz powiedzmy 20-50 uli I zbierzesz więcej niż 4-5 rodzajów miodu w sezonie to faktycznie może być podejrzane.
Zupełnie inaczej wygląda to w przyadpku pasiek takich jak nasza (ponad 400 uli na ten moment) gdzie wozimy zestawy po 30-40 uli na konkretne pożytki żeby mieć większy wybór oraz brak monkultury pyłkowej która źle wpływa na rozwój pszczół.
@gileski: nie, po prostu pytam dlaczego pasieka na 400 zestawów ma na stronie kilka zdjęć (niektóre zduplikowane) i na każdym jest maks 16 zestawów, gdzie jak sam napisałeś wozicie po 30-40 na pożytek.
@gileski: żeby udowodnić, że rzeczywiście to jest jakaś większa pasieka, a nie kilka zestawów, aby uwiarygodnić oszustwo. Gdybym miał pasiekę to tak bym robił i pytam czemu OP tak nie robi. Tyle się mówi o oszukanych miodach, więc zastanawiam się czemu akurat ten miałby być prawdziwy. Bo zrobi rozdajo? Xd tutaj ludzie żebrzą o kilka złotych i znajdują się frajerzy żeby wpłacać. Czemu w takim przypadku ma być inaczej?

Chciałbym kupić
@zielono_mam_w_glowie: Generalnie bardzo dobry i potrzebny wpis, ale nawet nie wiesz jak mnie zmierziło, jak zobaczyłem "pobawie się w paliwodę". No jak już zwracasz komuś uwagę, to zadbaj o to, żeby i Tobie nikt nie musiał xD