Wpis z mikrobloga

@kuriozum5: Aż przekleję mój komentarz ze znaleziska bo to jest po protu żałosne: "Jaruzelski jest sądzony (#!$%@?ąc już od tego w jaki sposób) więc jest to nawet więcej niż wysłanie listu gończego (w jaki sposób będzie sądzony Janukowycz nie sposób teraz określić więc nie ma dyskusji). Wypowiedź Michnika na temat Jaruzelskiego to jego zdanie, a nie całego narodu to po pierwsze, po drugie Janukowycza jako "człowieka honoru" po tym co zrobił
@Saper86: Więcej w kontekście porównania go do Janukowycza, czytaj proszę ze zrozumieniem. Bycie sądzonym jest "o krok dalej" od bycia poszukiwanym listem gończym. Nie neguję tego jak fatalnie działa w przypadku Jaruzelskiego sąd ale rozmawiamy o faktach.
@Pietal: No nie mogę się zgodzić z tym co napisałeś. Michnik do wyrażania swojej "prywatnej opinii" miał i ma do dyspozycji największa polską gazetę codzienną, której był naczelnym. W latach 90tych Michnik mógł decydować o być albo nie być ludzi kultury, dziennikarzy czy nawet polityków. On i jego środowisko propagowali te swoje hasełka o "ludziach honoru", atakowali lustrację i dzięki tym właśnie jego "prywatnym opiniom" mamy teraz wymiar sprawiedliwości, który nie
@AdekJadek: No dobrze jest to największa gazeta w Polsce tylko co z tego skoro to JEGO gazeta i JEGO zdanie w JEGO gazecie? To czy ludzie uwierzyli w JEGO zdanie to tylko ICH sprawa. Nie będę się wypowiadał o działalności sądu bo nie tego tyczy się ta dyskusja, a każdy kto potrafi czytać ze zrozumieniem widzi, że ja również jestem przeciwny bierności sądu w sprawie Jaruzelskiego.
@Pietal: Co ty bredzisz? Co z tego, że jest sądzony skoro nigdy sprawiedliwie osądzony nie zostanie. Jest w posiadaniu teczek kompromitujących elity III RP. Co najwyżej dostanie wyrok w zawiasach i dalej będzie z Kiszczakiem popijał szampana w daczy na Mazurach z kilkutysięczną emeryturą wpływającą na konto co miesiąc.
@kuriozum5: Mówimy o porównaniu obu sytuacji, co do tego, że Janukowycz zostanie sprawiedliwie osądzony też nie wiesz. Czego wy nie rozumiecie? Przecież jak byk piszę, że mnie też irytuje sytuacja z Jaruzelskim ale porównanie go do Janukowycza w kontekście sądowym jest kretyńskie i nie ma żadnego logicznego uzasadnienia bo nikt nie wie jak, o ile w ogóle, będzie wyglądał proces Janukowycza.[EDIT: Usunięty komentarz @kuriozum5 brzmiał "To, że JEGO" i do tego
Co jest w tym złego, że to JEGO gazeta? Mamy wolność słowa, może sobie pisać w SWOJEJ gazecie to na co


@Pietal: Chłopie, zrozum, nie chodzi o to co on TERAZ pisze, mało kto już wierzy w te brednie. Chodzi o to co pisał KIEDYŚ. Kiedy powstała GW po 89 roku, gdzie nagminnie wybielał zbrodniarzy komunistycznych i wmawiał ludziom, że dekomunizacja to wymysł oszołomów. Rozumiesz ? WTEDY ludzie nie mieli powszechnego
@kuriozum5: W takim razie należy tylko ubolewać nad logicznym myśleniem tych ludzi tylko co z tego? Możemy teraz dyskutować o Michniku ale dziwnym trafem nikt z was nie odniósł się do moich logicznych argumentów tylko rzuciliście się na sprawę sądową Jaruzelskiego i dyskusje o Wyborczej czy Michniku. Ten obrazek to manipulacja i każda logicznie myśląca osoba się z tym zgodzi. Wybielał czy nie to jego sprawa, ludzie uwierzyli to ich sprawa,