Wpis z mikrobloga

Ostatnie wisienki na torcie - wykończenie wnętrza za pomocą pełni zastąpionych plastikowych elementów, aby było przytulnie i komfortowo. Do tego żółta metalowa pokrywa zaworów, która pasuje do samochodu!
Po filmie Mishy na The Ring i moich ostatnich dniach na torze zdecydowałem, że niestety muszę się pozbyć tego samochodu - są one teraz tak rzadkie, że rozbicie jednego byłoby dla mnie zbyt dużym ciosem. Chciałem też zakończyć ten projekt - i wierzę, że udało mi się to.
Mógłbym wybrać opcję z turbodoładowaniem, ponieważ wszystko w samochodzie jest do tego przygotowane - ale uważam, że około 270 KM bez turbodoładowania z ITBs i odpowiednim wydechem, które są zarówno fajne na co dzień, jak i na tor, to idealne miejsce, żeby powiedzieć, że to koniec.
Więc tak - samochód będzie dostępny na sprzedaż bardzo wkrótce.

#touringmasterrace
#sorekcars
#e36 #bmw #gruz #pokazauto #tuning #motoryzacja #samochody
sorek - Ostatnie wisienki na torcie - wykończenie wnętrza za pomocą pełni zastąpionyc...

źródło: e36

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@PodniebnyMurzyn: bo szkoda byłoby mi go rozbić - musze kupić sobie jakiś track upalacz którego nie będzie mi szkoda i jest ich pełno w razie kraksy (MX5, albo E87).

Tu bym po prostu nie mógł drugiego takiego zbudować bo dostać turasa w dobrym stanie jest praktycznie niemożliwe.

Poza tym nie chce go turbić bo IMO mocne NA do tego auta po prostu pasuje, a bardzo bym się chciał nauczyć tuningować turbo
  • Odpowiedz
@sorek: misha pobiera wynagrodzenie za przejechanie kółka czyimś autem?
wyświetliło mi się nagranie na YT, myślę kurna czy to ten gość z wypoku? a tu cyk.
  • Odpowiedz