Wpis z mikrobloga

-Rakieta zabijająca rodaka
-Rok 2022 rokiem UPA (rada okręgu lwowskiego)
-Blokada transportu kolejowego
-Wezwanie ambasadora na dywanik
-Embargo i pozew międzynarodowy
-Nazwanie nas sojusznikami Rosji na oczach całego świata i odwołanie spotkania z prezydentem
-Odrzucenie nas na korzyść Niemców, którzy na początku ich całkowicie olali
-Oklaskiwanie na stojąco zbrodniarza SS, który mordował Polaków
-Ulice, instytucje nazywanie imieniem zbrodniarzy z OUN UPA

Coś pominąłem? Chyba nie ma drugiego tak bezczelnego kraju na świecie.

#ukraina #bekazpodludzi #polska #polakicebulaki #bekazwykopkow #takaprawda
  • 36
  • Odpowiedz
tylko Ukraińcy


@tomaszk158: Jak była kwestia Murzynów, za PO był taki filmik na jutubie - gość robił ankietę, co ludzie sądzą o Murzynach. I pyta takiej laski "ja tam rasistko nie jestę, ówarzam, że Murzyny są fajne, nie wolno ich osondzać, so jakie so, Polacy tesz rurzne żeczy robio." "No tak, ale nie boisz się tych gwałtów, napadów? "Nie, o, oko mam podbite przez Murzyna, ale się nie boję" "Poważnie, Murzyn
  • Odpowiedz
@stanislaw-robak sprawdziłem komentarze i jeden wystarczył

Dlaczego obrażasz OPa personalnie zamiast się odnieść do treści? Tak cię zabolało to co napisał (nie wiem w sumie dlaczego) że musiałeś zaatakować autora?
  • Odpowiedz
Odrzucenie nas na korzyść Niemców, którzy na początku ich całkowicie olali


@Kopyto96: Jeśli o to chodzi to Polacy są sami sobie winni.Z kim wolałbyś trzymać? Z jedną z najwięszych gospodarek świata - EU czy jakimś biednym, awanturniczym, osamotnionym krajem, który zaraz z niej wyjdzie?
  • Odpowiedz
@7160: uwielbiam takie mocne historie obnażające mentalność naszych wschodnich braci. Szczegolnie te, którenie mialy miejsca nigdzie indziej poza głową pisarza
  • Odpowiedz
@Returned: @Nie_bo_ty Czemu niby to dla was niewiarygodna historia??? Co tam jest dziwnego, lub niebywałego??? Kto pracował na budowie niejedną taką historię może wam opowiedzieć.

No to zgadnijcie, czy to prawdziwa, czy nie.
Jechaliśmy w 5 w mała delegację - ok 50 km od miasta. Jako, że był sezon grzybowy dwóch z ekipy wyskakiwała do lasu na 10 min, by cos tam znaleźć, reszta paliła papierosa, bądź się relaksowała. Był tez
  • Odpowiedz
@Returned: Tak sądzisz? Dla nas to był ubaw przez rok. Ciekawe jednak że tamta się nie wydarzyła - a w tę już w 100% uwierzyłeś
  • Odpowiedz