Wpis z mikrobloga

-Rakieta zabijająca rodaka
-Rok 2022 rokiem UPA (rada okręgu lwowskiego)
-Blokada transportu kolejowego
-Wezwanie ambasadora na dywanik
-Embargo i pozew międzynarodowy
-Nazwanie nas sojusznikami Rosji na oczach całego świata i odwołanie spotkania z prezydentem
-Odrzucenie nas na korzyść Niemców, którzy na początku ich całkowicie olali
-Oklaskiwanie na stojąco zbrodniarza SS, który mordował Polaków
-Ulice, instytucje nazywanie imieniem zbrodniarzy z OUN UPA

Coś pominąłem? Chyba nie ma drugiego tak bezczelnego kraju na świecie.

#ukraina #bekazpodludzi #polska #polakicebulaki #bekazwykopkow #takaprawda
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: jeszcze ziarno, wolyn i 6 miesieczne konta po banach za trollowanie, ktore podlaczaja sie pod wszystkie afery zeby rozglasniac je kilka razy bardziej, jakbysmy byli mieszkancami moskwy, czyt. samy nie mieli mozgu zeby na cos wpasc
  • Odpowiedz
  • 46
@Kopyto96: Ja ci opowiem co mi znajomy mówił. Zatrudniał Ukraińca . Któregoś dnia Ukrainiec przychodzi zapłakany "Sef, żona pogibła, doczka pogibła, bomba #!$%@?ła, całaja siemia nie zywot, o ja biedny, szto mnie dziełać... dzięgów nie ma obrotno w Ukrainu na pogrzeb jechać..." . Znajomemu sie oczy zaszkliły, sam ma małą córeczke i żonę: "Masz Oleks 1000 zł, jedź, pochowaj rodzinę, jak wrócisz to odrobisz". Dziękuju sef, sefa taki dobry dla
  • Odpowiedz
@7160: tak, tylko Ukraińcy manipulują.
90% branych zaliczek w sektorze budowlanym przez Polaków są brane na podobnie ckliwe historie. Fajnie, że to opisałeś ale nic to nie wniosło
  • Odpowiedz
@piratestorm: możesz jeszcze raz? Plujesz jadem, a nie wiem o co Ci chodzi. Przecież sam napisałem, że to było wręcz ludobójstwo, nawet nie zbrodnia.
Jeśli łaskawie odpiszesz, to możemy dyskutować dalej, tylko tym razem przeczytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@piratestorm: Absolutnie nie przeczę i nie chciałbym robić gównoburzy, bo w tym momencie jest to kompletnie nieistotne. Samo ludobójstwo jakiego dokonano na nas jest czymś tragicznym, ale nie uważasz, że to nie jest najlepszy moment na roztrząsanie takich spraw? Od 91 roku mieliśmy czas i nikt tym się serio nie zajął, a w sytuacji gdy ojcowie, synowie, dzieci idą walczyć i giną za swój kraj, chcesz od nich przeprosin, pochylenia
  • Odpowiedz
No to chyba nie za bardzo tę rodzinę lubił, bo od rana z kumplami w motelu wódę walą


@7160: nie za bardzo rozumiem moral tej historii. Co jest dziwnego w tym, ze alkoholik po stracie rodziny poszedl sie #!$%@??
  • Odpowiedz
Rakieta zabijająca rodaka


@Kopyto96: Tu jest winne nato, bo prawdopodobieństwo że chłopu przypadkiem spadła rakieta na łeb z opl jest bliskie zeru
  • Odpowiedz