Wpis z mikrobloga

Kolejny bieg i znów duża różnica między zamierzonym czasem przeze mnie a czasem z bramek organizatora.
Do tego dystans zamierzony telefonem też nieidealny xd

Jak to się dzieje i jak temu zapobiec?
Różnica na 10km to około minuta, z mniejszym i zakładam że nieprawidlowym czasem zamierzonym na telefonie.

Czy jedyny ratunek to zegarek do biegania?

#strava #bieganie #gps #zegarki #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
depcioo - Kolejny bieg i znów duża różnica między zamierzonym czasem przeze mnie a cz...

źródło: temp_file9076603867582224537

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@depcioo: ale różnica na plus czy minus w stosunku do oficjalnego czasu? Organizator podaje czasy brutto netto? Jeśli startujesz aktywnosc w momencie przekroczenia linii startu i zatrzymujesz na mecie to masz czas netto, jak startujesz w momencie startu ale jeszcze do linii startu daleko to masz czas brutto. Jeśli te czasy się nie zgadzają to może i w telefonie masz szybciej to może coś ci pauzuje aktywność?
  • Odpowiedz
@depcioo: to na moje albo organizator jednak podał brutto, lub strava ci jakoś wstrzymywała aktywność lub np ucieła początek/koniec? Długosć trasy po przez niedoskonałowść GPS może się nie zgadzać, ale czas powinien się zgadzać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neufrin tu mój czas brutto był podobny do netto organizatora. A czas brutto organizatora był wyższy o 3 minuty od netto i to by się zgadzało, bo startowałem z tyłu
  • Odpowiedz
@depcioo: roznica w km to norma ale w czasie to dosyc dziwne. Masz wlaczone powiadomienia? Moze pauza automatyczna sie za czesto uruchamia? Mi sie zawsze uruchamia po 0,5 lub 1km, a pozniej to juz nieregularnie ale tez sie zdarza
  • Odpowiedz
@depcioo: mi sie wydaje, ze dystans normalnie liczy, przynajmniej przy tych krotkich pauzach gdzie caly czas biegne. Najlatwiej chyba bedzie wylaczyc auto pauze i sprawdzic czas nawet z normalnym zegarkiem
  • Odpowiedz