Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór a być może dobry ranek dla tych, którzy wczoraj zachlali i dopiero podłączyli się do matrixa <śmiech z puszki> tutaj Wasz ulubiony Karol Cheeseburger i lada moment przystąpimy do losowania tego jednego szczęśliwca, który przejedzie się dziś swoim całkiem nowym oryginalnym, N I E P O W T A R Z A L N Y M, powtarzam, N I E P O W T A R Z A L N Y M LOGO! skrzynia z Waszymi nick’ami jest już przede mną, wystarczy tylko włożyć i wyciągnąć <THAT WHAT SHE SAID drze się anon z widowni> No więc losujemy! DURU BUM DURU BUM DURU BUM!!!! NO I MAMY DRODZY PAŃSTWO! Za chwilę Pani Joanna wręczy talon na logo i balon nie komu innemu jaaaaaaaak…. @Saprofit !!! Gratulujemy i zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej

Plusujących zawołam aby pokazać co tam żem zmalował

Losowanie odbyło się pod okiem komisji gier i zakładów, legitność tego przedsięwzięcia można sprawdzić na nagraniu pod linkiem: https://streamable.com/ccbkx9

#rozdajo #logo #biznes #dzialalnoscgospodarcza #jdg
Kaioshin - Dobry wieczór a być może dobry ranek dla tych, którzy wczoraj zachlali i d...

źródło: ROZDAJO LOGO WINNER

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Hmrogrz: wtedy przy wynikach byś pomyślał - kurła, a może mogłem to być ja! ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze możemy coś podziałać w promocyjnej cenie xD albo czekaj do kolejnego rozdajo, na pewno będzie, ale nie wiem kiedy xd
  • Odpowiedz