Wpis z mikrobloga

Cos wam powiem drodzy przyjaciele wykopkowi o Olgierdano. Cos co rzucilo mi sie w oczy ostatnio i cos co sobie przypomnialem ostatnio. Wielkie dymy z WSW powstaly za to, ze on.. nie wiazal sprawy Sedziszowskiej z Marianem.

Wiecie, ze Piotr atakowal Nalesnika i generalnie wszystkich ale tematu Slawuli unikal jak ognia i go totalnie pomijal. O to powstala cala drama. Tyle, ze ja takze pamietam poczatki kanalu Olgierdano. Bylo atakowanie menela 207, zarzucanie mu oszstw, wyludzen kasy itd. to wiadomo ale rowniez byly argumenty, ze Jareczek mataczyl w zwiazku ze Szkolniakami.

I tutaj stopniowo Olo zaczal podejmowac tematy nie tylko Pedro ale rowniez jego zwiazki ze Szkolna. No i jak juz zaczal wchodzic coraz bardziej w tematy US17 to takze wszystko o wszystkich gadal ale temat Centaura pomijal. Dokladnie tak samo jak WSW to robil. Nie ma zadnej roznicy miedzy nimi. Wachacz majt nawet pisal komentarze wysmiewajace 207 pod filmami Ola a ten mu przypinal serduszka swego czasu. Ja to dobrze pamietam.

I wtedy na ktoryms lajcie z terenu jednym z pierwszych nieskromnie powiem, ze wytknalem to na czacie Olgierdano, ze dlaczego nie podejmuje tematu czterokopytnego skoro juz wypowiada sie o US17 a nie tylko o BobolianoTV. No i on mi odpowiedzial najpierw troche naokraglo z lekkim wyparciem ale pozniej wlasnie po tej sytuacji nagral pierwszy mocny film o nietypowym dedykowanym tylko i wylacznie jego osobie. No i od tamtej pory zaczela sie ta cala jatka ktora ciagnie sie do dzisiaj. Na poczatku miala ona niewielkie rozmiary ale pozniej zaczela mocno eskalowac do rozmiarow jakie znamy dzis. Mozna nawet powiedziec, ze w jakims stopniu wplynalem na losy bohaterow na linii Olgierdano-Marian.

Zeby nie bylo popieram dzialania Olgierdano. Nie wszystkie wiadomo bo czesc nazwijmy to, ze jest niefortunna ale co do zasady zgadzam sie z tym, ze trzeba z tym g*wnem z Krzyzowej oraz jego przydupasami jechac na ostro. Tyle ode mnie. Milej niedzielki letkiej zycze.
#kononowicz
Pobierz JulianGangol - Cos wam powiem drodzy przyjaciele wykopkowi o Olgierdano. Cos co rzuci...
źródło: Screenshot 2021-05-18 13-18-49dasasdasd
  • 9
@wojciet: powiedzial prawilniak pan adwokat z szerokimi horyzontami i prestizowymi hobby siedzacy jednak na tagu o menelach i probujacy zrobic z siebie lepszego, fajniejszego bo wiecie heheheh niedziela jest heheheh to takie nieambitne cos napisac na tagu kononowicz heheheh jestes gupi a ja mondry
@JulianGangol: Moim zdaniem nikt nie ma szans ze Sławkiem jeżeli chodzi o te osoby obok szkolnej i trochę się boją, bo to najbogatszy teraz człowiek z tego uniwersum. On może osobno każdego jakoś rozegrać, załatwić też finansowo jak oskarży w sądzie. Idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby społeczność szkolnej, która jest przeciwko bestii z gór, wsparła taką osobę, która nawet czasami obrazi Sławka użyje mocniejszych słów narażając się na pozew, aby ta osoba
@Formbi: Olgierdano nie ominal tylko jednej sytuacji w sprawie Mariana tylko robil to pernamentnie z pol do roku czasu od kiedy otworzyl kanal. Serduszka nawet przypinal Marianowi na poczatku jak tamten sie smial z Meksikana.