Wpis z mikrobloga

@Bekovsky: no to 6, Boże co za różnica. Widać, że z praca przy klawiaturze i pisaniem po 500k znakow dziennie macie duzo wspólnego.

Tacy ludzie korektę robia jak muszą, tak samo jak ja - wtedy kiedy piszę oprogramowanie, bo kompilator mnie rozliczy
  • Odpowiedz
@programista15cm Przecież to jest kwestia lenistwa i braku profesjonalizmu, a nie obłożenia pracą. Szczególnie w dobie telefonów i przeglądarek z wbudowaną autokorektą to nie jest żaden wyczyn pisać bezbłędnie, tak że widać, że po prostu bronisz ich, bo sam jesteś matoł, co z resztą wielokrotnie już tu udowodniłeś.
  • Odpowiedz
Szczególnie w dobie telefonów i przeglądarek z wbudowaną autokorektą to nie jest żaden wyczyn pisać bezbłędnie

tak że widać, że


@romek898: ( _)
  • Odpowiedz
Ej ale nie ścigajcie się w pomocy. Każdy da radę nagłośnocieniu sprawę. Nie musicie tego zaangażowania z plusów i komentarzy z poprzednich znalezisk przenosić tutaj.

Dobra, żartowałem. Skupiajcie się dalej na błędach w odpowiedzi, a nie samej odpowiedzi.

Swoją drogą to zajebiste studium przypadku. PiS powinien to ogarnąć. Jak chcesz aby Twoja kontrowersyjna odpowiedź przeszła bez echa to narób w niej błędów. Każdy #!$%@? się do błędów a nie do treści...
  • Odpowiedz
@JoMaHaa poprawnie napisał :). Kolokwialne "tak że tak" pisze się właśnie rozłącznie, "także tak" oznacza "również tak". "Tak że widać, że" = "tak więc widać, że" i nie wygląda już tak upiornie, co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
tak samo jak ja - wtedy kiedy piszę oprogramowanie, bo kompilator mnie rozliczy


@programista15cm teraz to wyszczekany jesteś, a potem będziesz grzecznie kod poprawiać jak ci senior pull requesta odrzuci podczas code review ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz