Wpis z mikrobloga

Z OnlyFans do wojska:

24-letni Rosjanin znany z tworzenia treści dla dorosłych w kategorii foot fetish od czerwca 2022 roku przestał nagle dodawać nowy kontent na swoje konto w jednym z portali erotycznych. Posiadający ponad 3000 subskrybentów i zarabiający ok. 15 tys. dol. miesięcznie dominator został powołany na ćwiczenia wojskowe i nieznane są jego dalsze losy, choć wielu uważa, że uciekł z kraju albo został wysłany na front. Choć w swoich treściach nigdy nie odnosił się do kwestii wojny to bardzo silnie akcentował dumę ze swojej narodowości w tworzonych materiałach.

Mężczyzna jest jednym z czołowych twórców treści o męskich stopach. Na zdjęciach zamieszcza głównie siebie w dominującej pozycji ze stopami przed kamerą, a jego poza ma sugerować oglądającemu rozkaz całowania stóp. Nagrywał również filmy z udziałem innych mężczyzn, którzy liżą mu stopy podczas gdy 24-latek werbalnie oraz niewerbalnie ich poniża.


Ciekawe czy w wojsku go znają i czy role się odwróciły ????

#rosja #ukraina #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #onlyfans #ciekawostki #stopy
pacha - Z OnlyFans do wojska:
 24-letni Rosjanin znany z tworzenia treści dla dorosły...

źródło: ru

Pobierz
  • 14
@pacha: haha hihi, a jak bym się urodził z cipką w kraju obok to arabi by mu srali do ryja i jeszcze by był celebrytą.

Żal mi Ciebie op-ie.

Powiedz mi czym to się rózni od takiego Kłeczka, Sołowiowa czy innej Kurtyzany medialnej typu Pazury z garnakami dla emerytów czy Szczepionkami.
Mpocieszka: A kogo nie kręcą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Notabene, co jest w tym złego że ktoś sobie amputuje? Oczywiście mówię tu o normalnych przypadkach, a nie jakieś lady-boy z Tajlandii.

KrzaczekPl Chyba nie rozumiemy?