Wpis z mikrobloga

Śmieliśmy się z tego jak feministki twierdzą, że to mężczyźni mają udowadniać swoją niewinność w temacie molestowania, gdy tymczasem liberalny profesor z UW twierdzi, ze rozbijanie termosów i podawanie rozbitego szkła imigrantom czy wrzucanie ciężarnych kobiet na druciane ogrodzenie, to czysta prawda i to krytycy Holland mają udowadniać, że tak nie było xD

https://twitter.com/wsamraz/status/1705274063222952393

#bekazlewactwa #lewackalogika #polska #bialorus #wojna #wojsko #strazgraniczna #granica #film #kino #4konserwy #konfederacja #europa
Roger_Casement - Śmieliśmy się z tego jak feministki twierdzą, że to mężczyźni mają u...

źródło: matczak

Pobierz
  • 34
@mial85

@Roger_Casement: każda ze scen została oparta na dowodach. Ale jakich dowodach? No na dowodach czego nie rozumiesz? Udowodnij że nie została ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Taki obraz wasz polskie elyty


I powiedz mi o co tu według Ciebie chodzi, z pełną świadomością, że człowiek na takim poziomie NIE MA PRAWA NIE ROZUMIEĆ tej prostej zależności o której napisałeś.
@Ramone: każdy może odnieść wrażenie jakie chce odnieść ja tylko napisałem prawdę że nas zadłużają bo akurat mówiłem o Pisie jak mówię o Ziemkiewiczu że mam beke z jego sposobu przedstawiania Polski jako potęgi to nie znaczy że jestem zwolennikiem Napierały który też z niego beke ciśnie mimo że wiele osób może takie wrażenie odnieść
@albo_wutka_albo_buk: uważasz że jak ktoś jest profesorem to ma immunitet na mówienie samych mądrych rzeczy? Xd to lepiej nie zapoznawaj się z wypowiedziami profesor Magdaleny Środy bo Twoje przekonania wyparują szybciej niż woda

A jeśli chodzi o hipokryzję to pisałem o tym wystarczy przeczytać ze zrozumieniem:

"mówi o jakiś dowodach kompletnie ich nie przedstawiając a potem wymaga od innych żeby przedstawiali jakieś dowody"