Wpis z mikrobloga

#zegarki #porady #eleganckimezczyzna dobra, czas przejść ze smartłoczy na zwykłe zegarki. Tutaj pojawia się pytanie. Jaki kupić? Podobno najlepsze to szwajcarskie ale czy znajdzie się taki od 1000zl, 1500zl, 2000zl do 2500zl? Oczywiście męski. Wygląd? Nie liczy się bo im więcej propozycji tym lepiej. Mogę liczyć na wycoopowa pomoc? Szukałem w necie i są jakieś romery, Alpiny, victorinoxy a później zaczynają się takie od 6k zł - tyle to bym dał tylko za p60pro bo ma miliard funkcji w porównaniu do zegarka.

Chodzi mi o taki zegarek/firmę który nie jest popularny u jakichś sebixow czy tam karyn tylko u zwykłych pracujących ludzi żyjących na średnim poziomie. Nie żaden luksus.
  • 6
@poczatkujacywycoopowicz Szwajcarskie wcale nie są takie najlepsze. Przynajmniej nie w tym zakresie cenowym. Jakiś Seiko, Orient, Phoibos, albo z takich bardziej szwajcarskich - Steinhart. Ale szukaj używek w miarę możliwości, często da się wyrwać perełki za znacznie mniej niż cena sklepowa - w tym pułapie cen zegarki tracą na wartości jak tylko wyjdziesz ze sklepu. Chociaż ja osobiście bym polecił jakiegoś homara chińskiego od San Martin, dają najwięcej per wydana złotówka.