Wpis z mikrobloga

#koszykowka #sport #plk

Koszowe Mireczki, jak co roku robiłem dużą sondę na Twitterze (147 głosów) na temat spodziewanej przed sezonem PLK kolejności naszej ligi.

W tym roku o tym jak wyglądają nastroje przed sezonem, przeczytacie w moim tekście (technicznie nie mógł być jeszcze podpisany jako mój) w Polski Kosz: https://polskikosz.pl/sprawdzilismy-nastroje-wsrod-kibicow-wyszlo-ze-slask-bedzie-mistrzem/

No i teraz nie tyle chwalę się, co informacyjnie: do odwołania, moje zapowiedzi meczów pucharowych oraz reprezentacyjnych, oraz cykl "Polacy poza PLK" będzie szedł przez portal. Tzn. będę tu linkował, ale nie będę kopiował treści. Zapowiedzi kolejek ligowych będą szły normalnym torem.

Jeśli komuś to przeszkadza że dostanie link i ew. jakąś zajawkę, a nie całość kontentu, rozumiem, dlatego przy okazji "kibicowskiego power rankingu" daję znać i można wypisać się z mojego wołania w komentarzu.
cultofluna - #koszykowka #sport #plk

Koszowe Mireczki, jak co roku robiłem dużą sond...

źródło: pk1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@cult_of_luna: mi się bardzo podoba nadchodzący sezon szczerze mówiąc :) jako fan Śląska oczywiscie nie wierzę w tytuł :P bo jak wierzymy, to chlopaki odpuszczaja 10 kolejek przed koncem, ale ciekawi mnie bardzo, co pokażą Dziki, czekam na mecz Anwil - Śląsk, aczkolwiek nie raz mialem kontakt z kibicami Anwilu i bardzo ich lubie ( #swietawojna), liga od dawna nie miala tak ciekawych zawodnikow ( Fetisov i
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Zwycięzców nie idzie przewidzieć. Dojście do finału może zależeć od układu par i kontuzji.

Fajnie że będą analizy będą na portalu. Może dzięki temu zrobię #usunkonto, bo nowy wykop zrobił się badziewny.
  • Odpowiedz