Wpis z mikrobloga

Ale się pożyteczne trolle pisu odpaliły na ten film Holland xD

Przykładowo @waro - rzuca przekleństwami, nie prowadzi kulturalnej dyskusji, w ogóle dyskusji nie prowadzi tylko rzuca hasłami, obraża tych którzy mają jakieś argumenty w zanadrzu i wrzuca ich na czarną listę jak wie że nie wygra dyskusji. xD Widać że pisowców dupa boli o ten film, im bardziej z nim walczą stosując swoją propagandę tym bardziej podejrzewam że ten film więcej prawdy niesie.

https://wykop.pl/wpis/72885191/dla-mnie-ten-film-jest-dokumentem-jestem-przekonan

#polityka #film #zielonagranica #bekazpisu
  • 12
@aarahon: no tak w TVN mówią żeby nie gadać o uchodźcach do wyborów bo wiadomo KO jest za przyjmowaniem ale 80% ludzi w kraju nie więc "niedobra o tym teraz mówić". Straż graniczna w sondażach zaufania po akcjach na granicy wyprzedziła nawet wojsko 84% lub 86% zaufania społeczeństwa mieli i tego, że ich działania są dobra. I nagle wychodzi film Holland. Napewno to pomoże opozycji w pozyskaniu nowego elektoratu szczególnie, że
Ivan_Sekal - @aarahon: no tak w TVN mówią żeby nie gadać o uchodźcach do wyborów bo w...
@aarahon: nie wiem czy pisowców boli dupa czy jest to dla nich błogosławieństwo jak odwraca uwagę gojów

To zaczy zgadzam się, że dupy pachołków i pożytecznych idiotów wszelkiej maści pękają w pół. Sztabowcy i propagandyści PiSu otwierają szampan
Sztabowcy i propagandyści PiSu otwierają szampan


@colliee: bo ludziom pokazuje się ich działania? Że dopuścili do sytuacji w której nasze granice są szturmowane przez migrantów za ich cichym przyzwoleniem?
bo ludziom pokazuje się ich działania? Że dopuścili do sytuacji w której nasze granice są szturmowane przez migrantów za ich cichym przyzwoleniem?


@aarahon: udała się im już dawno propaganda z obroną Polski obroną polskich granic i polskiego munduru. Teraz film przywołał te wszystkie opinie społeczne i ten temat jest znakomitą zasłoną przed innymi kwestiami, które wyszły w ostatnim czasie (wizy "na bazarach", wyzy w Białorusi dla niebiałorusinów, przyjmowanie setek tysięcy migrantów,
i ten temat jest znakomitą zasłoną przed innymi kwestiami, które wyszły w ostatnim czasie (wizy "na bazarach", wyzy w Białorusi dla niebiałorusinów, przyjmowanie setek tysięcy migrantów, konflikt zbożowy)


@colliee: właśnie przez ten film porusza się również inne tematy niewygodne dla pisu. To nie zasłona tylko fala która rusza.
@aarahon: możliwe, mam ogromną nadzieję żeby tak było.

Pisałem to z perspektywy życia we własnej bańce, widzącego jedynie odmienne reakcje na TVP i Wykopie. Moje najbliższe otoczenie jest niemiarodajne, bo antypisowskie, a na Wykopie i TVP ten temat niemalże wygłusza wszytko inne. Wygląda to jak zerwanie narodowe do obrony kraju, który jest pod masowym ostrzełem xD
@Ivan_Sekal: filmik nie odpowiada na to pytanie. W ogóle nie mówi nic o tym co napisałeś Ty. Dlatego pytam, napisałeś że są za przyjmowaniem więc pytam się - za przyjmowaniem kogo?