Wpis z mikrobloga

Gala organizacji Prime zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie przed nami również konferencja/konferencje i programy tejże organizacji. Prezes @Bezi77 zapowiedział ostatnio, że tytuł gali „Premium” nie wziął się przypadkowo i organizatorzy liczą, że od tej edycji organizacja wejdzie na wyższy poziom. W związku z tym mam pytanie do użytkowników tagu. Kto Waszym zdaniem powinien poprowadzić zbliżające się konferencje i programy? Jak wiemy Cichy z racji na prowadzoną właśnie kampanie odpada a członkowie Strong Ekipy to banda bezbeków, która kompletnie tam nie pasuje. Kto w takim razie by się sprawdził w roli prowadzącego? Zapraszam do dyskusji w komentarzach. Jestem szczególnie ciekawy zdania ekspertów w temacie: @GoodGuyChucky93 @Petsyk @RafDan @CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu @szagatunia @kiniaFF @CiekawskaWydra @MarcinE45 #famemma #primemma
  • 23
@Olo92: Witam, na samym początku pragnę podziękować za dwie rzeczy. Na początku dziękuję za nazwanie mnie ekspertem to nobilitacja dla mnie, dziękuje również za chęć usłyszenia mojego zdania w tej istotnej sprawie. A teraz przejdźmy do rzeczy.
Uważam, że idealnym prowadzącym konferencje Prime Premium jest @wuwunio. Swoją decyzję pozwole sobie rozwinąć w następujących punktach.
1) Marcin Sprusiński aka Wuwunio idealnie potrafi zarabiać na jednostkach które powinny zniknąć z internetu.
2)
@CiekawskaWydra @Olo92

Dziękuję za oznaczenie oraz szacunek.
Podbija to co napisała Szanowna Wydra. WUWUNIO zarabiał swego czasu na jednostkach skrajnych/chorych/niszczących samych siebie. WUWUNIO dzięki swojemu doświadczeniu, mógłby pływać w tym świecie jak Michael Phelps na IO ( ciągle medale przyp. Autora).
Cały ten abus i klub osiłków się nie nadaje. Patus i zdupy = oby nie XD.

WUWUNIO to fresh oczywisty wybór dla prawdziwych koneserów patologicznych konferencji.