Wpis z mikrobloga

Gala organizacji Prime zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie przed nami również konferencja/konferencje i programy tejże organizacji. Prezes @Bezi77 zapowiedział ostatnio, że tytuł gali „Premium” nie wziął się przypadkowo i organizatorzy liczą, że od tej edycji organizacja wejdzie na wyższy poziom. W związku z tym mam pytanie do użytkowników tagu. Kto Waszym zdaniem powinien poprowadzić zbliżające się konferencje i programy? Jak wiemy Cichy z racji na prowadzoną właśnie kampanie odpada a członkowie Strong Ekipy to banda bezbeków, która kompletnie tam nie pasuje. Kto w takim razie by się sprawdził w roli prowadzącego? Zapraszam do dyskusji w komentarzach. Jestem szczególnie ciekawy zdania ekspertów w temacie: @GoodGuyChucky93 @Petsyk @RafDan @CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu @szagatunia @kiniaFF @CiekawskaWydra @MarcinE45 #famemma #primemma
  • 11
@Olo92: miroslaw okninski byłby fajna opcja, coś nowego a przy okazji mirek nie gryzie się w język. należy pamiętać o tym, że w prime nie oczekuje się merytorycznych pytań tylko zapalnika do dymów.
  • 0
@Kutko-klejnot_nilu to było pierwsze co przyszło mi do głowy, że Pan Jacek świetnie by się sprawdził. Z tym, że trochę bez sensu, żeby ktoś kto walczy prowadził galę. Zgadzam się też z @szagatunia , że Mirek Okniński to ciekawy wybór i wspólnie z Panem Jackiem mogłoby stworzyć dobry duet ( ͡° ͜ʖ ͡°)