Wpis z mikrobloga

Czy jestem w stanie pojechać na motocyklu 125 bez lekcji w szkole jazdy?

Nigdy nie jeździłem na motocyklu, ale mam prawko kat B i ogarniam co i jak trzeba robić. Jeździłem trochę na skuterach, jeśli ma to coś do rzeczy.

#motocykle125 #motocykle
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fifi2584: jak ktoś ci powie gdzie sprzęgło, gdzie biegi zmieniasz i gdzie gaz to tak,

może raz się #!$%@? skąd będziesz ruszał to se spróbuj najpierw na parkingu jakimś a potem jazda
  • Odpowiedz
@fifi2584: Jesteś. Ostrożnie spróbuj gdzieś na parkingu i nie szarżuj i będzie spoko.
Ja zrobiłem prawko, a motocykl kupiłem że 3 lata później i wróciłem nim do domu. I to 600 CCM :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
@fifi2584: Wykup sobie godzinkę w szkole nauki jazdy bo to żaden koszt i obczaisz sobie na placu, jak i co. Później bez strachu sobie będziesz pyrkał na swoim 125, aż się nauczysz. Lepiej wykupić te godzinkę i #!$%@?ć się ewentualnie na placu, niż na drodze publicznej.
  • Odpowiedz
@fifi2584:

popytaj moze wsrod znajomych zeby Ci pokazali na jakims placu jak dziala sekwencyjna skrzynia w motocyklu i gdzie jest luz. reszte w sumie juz masz jakotako ogarnieta jak na skuterze smigales.
  • Odpowiedz
@fifi2584: Jazda to nie problem. Problem pojawia się gdy musisz szybko zahamować lub zbyt szybko wjechałeś w zakręt. Poczytaj trochę teorii zanim pojedziesz. Szkoła jazdy nic nie da moim zdaniem bo tam niczego nie uczą poza przygotowaniem do egzaminu.
  • Odpowiedz