Wpis z mikrobloga

Chciałbym zmienić moje Logitechy 2.1 na zestaw 2.0 (bo mniej kabli, mniej głośników, dodatki jak BT). Trochę jednak niepokoi mnie fakt pozbycia się subwoofera, słucham w 90% muzyki gdzie odpowiednio głęboki bass "makes or breaks" cały kawałek... Obecny sub schodzi do 35 Hz. Oczywiście na papierze.

Pytanie więc w co celować? Patrzę po np Edifierach to nawet modele za dwa tysiaki nie ocierają się o tak niski bass.

#glosniki #pcmasterrace #audio #audioboners
  • 2
@L3gion: mam Edifiery R2750DB i bass daje radę, jakość dźwięku fenomenalna a przeszedłem z soundbara z subwooferem. Basu jest oczywiście mniej ale wysokie tony totalnie zmieniły jakość. Nie mam pojęcia jaki zestaw soundbar+sub to był ale coś w okolicach 1,3k sprzedałem używki a głośniki za 900 zł kupiłem. Ten model konkretnie brałem bo jest opcja dokupienia subwoofera chociaż póki co totalnie bez potrzeby. O innych Edifierach się nie wypowiem bo pierwsze
@L3gion: jak chcesz bas trzepiący flakami osoby w pokoju obok to tylko sub.
Dobre, ciepło brzmiące, stereo też da sporo radości, zwłaszcza jak podgłosisz. Ale jak chcesz coś co zejdzie naprawdę nisko to przy stereo to nie są tanie rzeczy (musisz znaleźć albo kolumny z ogromnym głośnikiem albo mniejszym o ogromnym skoku co jest już bardzo drogie i nawet nie wiem czy ktokolwiek się w takie rzeczy bawi w zestawach dla
Pobierz ReeceWithouterpoon - @L3gion: jak chcesz bas trzepiący flakami osoby w pokoju obok to...
źródło: index