Wpis z mikrobloga

  • 11
@Emprzem: Nie bez powodu się mówi że wyborcy Konfuni to stare mochery PiSu, X years earlier, z tym że mocher ma przynajmniej z tego emeryture a oni będą mieli katotaliban i brak praw człowieka.
  • Odpowiedz
@Emprzem: to tak jak mogę się wypowiedzieć o wiadomościach nie widząc ich od X lat, wystarcza mi wycinki. Tak samo wystarczyły mi urywki tego paszkwila, żeby wiedzieć co jest w środku. Też nigdy nie spałem z mężczyzną żeby sprawdzić czy jestem gejem, a jakoś wiem, że wolę kobiety.
  • Odpowiedz
  • 79
@Gieremek: ostatecznie stare baby i tak stać na mniej bo przez inflacje nawet jakby 17 emerytur dali to są na minus w stosunku do tego co mogło być.

@Njal myśle ze skala chocholego tańca jest teraz większa niż tylko bejbi konfiarze. Czarnek gra na flecie a małpy tańczą xD
  • Odpowiedz
  • 15
@93michu93: super, no to teraz idź i powiedz strażnikom granicznym że ich szlachetna obrona granic polega na tym że ci których muszą pałować po lasach po prostu zapomnieli dać lapowki pisiorskiem kumplowi. Bo DOKŁADNIE te same osoby które łapówkę dały przyjechały sobie wygodnie autobusem.

Bo jeśli coś naprawdę obraza ich prace to właśnie to, bycie ochroną interesów cwaniaczków, a nie jakiś film. Ale o tym ani jednego posta nie widziałem.
  • Odpowiedz
tygodnia biadolenie jaki niedobry jest film którego NIKT z was jeszcze nie widział xD.

@Emprzem: A ty gówno kiedyś jadłeś? Bo ja nie, a mimo to jakoś wiem, że jest niedobre.
  • Odpowiedz
@Emprzem: ale przecież tego filmu autentycznie nie trzeba oglądać, tylko wystarczy ten trailer co leciał w kinach przed różnymi filmami, żeby sobie ogląd wyrobić xd

Przecież w dla większości filmów trailer jest właśnie takim wyznacznikiem czy będzie to gniot, średniak czy hit.

Totalnie rzadko jest tak, że trailer jest słaby a film kozak.

Zresztą po tych niespełna 3 minutach trailera widać dokładnie jakiego sortu to jest propaganda.
  • Odpowiedz
super, no to teraz idź i powiedz strażnikom granicznym że ich szlachetna obrona granic polega na tym że ci których muszą pałować po lasach po prostu zapomnieli dać lapowki pisiorskiem kumplowi. Bo DOKŁADNIE te same osoby które łapówkę dały przyjechały sobie wygodnie autobusem.


@Emprzem: ile tych wiz sprzedali, bo najpierw slyszalem 600k, potem 300k, potem 200k, a teraz mniej niz 300
  • Odpowiedz
  • 12
@93michu93: najlepsze jest to ze nikt tego nie wie, łącznie z organizatorami przerzutów xD. Od 0 - 250k, ale nie dowiesz się bo będzie to badał zerro który dopilnuje żeby mu wyszło że 0.

Faktem jest że wjechało co najmniej 250k osób spoza Europy, teraz policz sobie ile czasu potrzebuje urzędnik żeby porządnie sprawdzić osobę z kraju w którym biurokaracja praktycznie nie istnieje i którego języka nie zna (np jakaś nigeria),
  • Odpowiedz
najlepsze jest to ze nikt tego nie wie, łącznie z organizatorami przerzutów xD. Od 0 - 250k, ale nie dowiesz się bo będzie to badał zerro który dopilnuje żeby mu wyszło że 0.


@Emprzem: no wlasnie, nie wiemy. Mozliwe, ze ich tam 100 kupilo te wizy xD

Faktem jest że wjechało co najmniej 250k osób spoza Europy


@Emprzem: a to skad wiemy? :O

teraz policz sobie ile czasu potrzebuje urzędnik
  • Odpowiedz
@Emprzem: No ja właśnie byłem dzisiaj na tym "wiekopomnym" dziele i szczerze mówiąc ten film jest tan denny i głupi jak bardzo się tego spodziewałem. Zwykły polityczny sos podlany fantazją Holland i bezsensownymi aluzjami do tego na kogo należy zagłosować. Tania propaganda dla ubogich umysłowo tak, żeby nakierować cię co masz myśleć i jak masz myśleć. W sam raz na wybory. Goebbels może nie byłby dumny bo to zbyt prymitywne ale
  • Odpowiedz
@Emprzem: dziwnym trafem oburzenie na wykopie typu 4 znaleziska dziennie na głównej zbiegło się czasem z wielką akcją tvp typu dwa materiały w wiadomościach i orędzia kaczyńskiego xd
Wcale nie sugeruję, że mamy tu pisowskie prostytutki.
  • Odpowiedz