Wpis z mikrobloga

Nie no zaś problemy z rowerem. Oddałem do serwisu rower, przeskakiwał mi łańcuch, widać było ze kaseta do wymiany no i raz mi się łańcuch rozerwał. Myślę dam niech serwis zrobi będzie z głowy i pewne. Miałem tez łańcuch jeden to im dałem żeby im sprawdzili i pozakładali wszystko jak należy. No i dzwonią że zrobili ja zadowolony odbieram i dzisiaj chciałem szybko sobie w górki zajechać to biorę kask i wio w góry, po km jak już się zaczynały górki zmieniam przerzutkę na mniejszy bieg a tu mi łańcuch zacięło, myślę wtf. Patrzę a tu nowa kaseta zakrzywiona :/
Na wyższych biegach normalnie jechać dało się ale tam to już po ptakach. Przy odbiorze roweru koleś mi mówił że łańcuch o dwie piasty/oczka(czy jak to się zwie) jest mniejszy ale sprawdzili i wszystko jest ok można jeździć. Po ekscesie dzwonie do nich że no dupa zbita z tego serwisu i że rozwaloną mam nową kasetę a on mi mówi że spoko zareklamujemy ale nie wie czy sprzedawca części przyjmie reklamacje bo będzie mówić że za bardzo napięty łańcuch był co się wiąże z nieodpowiednim użytkowaniem sprzętu:/
No i Mirunie #!$%@?łem się bo co mnie to obchodzi, z mojej strony to widzę tak, serwis mi potwierdził że wszystko jest git, ja chcę od nich nową część a reklamacja po ich stronice niech się kopią. Ja po swojej stronie nie widzę żadnego uchybienia czy czegokolwiek przez co miałbym płacić za nową kasetę :/
To tak jakbym zostawił auto u mechaniora, ten zmienił nie wiem turbo powiedział że jest git jest dobrze po czym się psuje i mechanior mówi sorry ale jechałeś autem to będzie trudno.
#rower
Pobierz lubiacy_beton - Nie no zaś problemy z rowerem. Oddałem do serwisu rower, przeskakiwał...
źródło: received_651142633767614
  • 5
sprzedawca części przyjmie reklamacje bo będzie mówić że za bardzo napięty łańcuch był co się wiąże z nieodpowiednim użytkowaniem sprzętu


@lubiacy_beton: niezła teoria, ta sprężyna od napinania to jest pikuś przy sile z jaką depczesz na pedały, to wygląda na zrobione z gównolitu bo innego wytłumaczenia nie widzę
@lubiacy_beton: przecież Ty ich tam powinieneś z góry do dołu #!$%@?ć jak bure suki, że Ci oddali rower w takim stanie. Co to za gówno kaseta z plasteliny? Gówno Cię obchodzi nieodpowiednie użytkowanie, to oni to montowali a nie Ty i nie daj się na drzewo spuścić, nowa kaseta z montażem to jest MINIMUM! A łańcuch za krótki o dwa ogniwa nie jest w stanie takich szkód narobić.