Wpis z mikrobloga

Dzień doberek. Wiecie skąd na wykopie nagły atak trolli, desperacka próba ukrycia afer przez oszalały fale szczucia na #holland oraz aktorów na polityczne zamówienie, ataki na polityków opozycji i wszystkich pozostałych do dokoła przez zmasowane zielone partyjne trolle?
To oznaka desperacji i kwik bezradności partyjnych świń partyjnych odrywanych od koryta. Jak widać powoli i systematycznie wracamy do normalności i demokratycznej Polski po raz pierwszy od 8 lat. Jeszcze tylko 3 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polska #polityka
grubson234567 - Dzień doberek. Wiecie skąd na wykopie nagły atak trolli, desperacka p...

źródło: image

Pobierz
  • 34
ja #!$%@? co to za manipulacja wp? xD Konfederacja mówiła już 1000x że nie wejdzie w koalicje z pislamistami a oni ich dają jako koalicje


@angelofdeath007: A myślisz że czemu oni tak mówią? Kłamstwo powtórzone 1000x staje się prawdą w mózgach ich debilnych wyborców.

Przecież nie powiedzą ułomom, że zamierzają ich sprzedać.
Dobra #!$%@?, ale Lewica nigdy nie będzie miała wyższego wyniku od Konfederacji, co jak co xD


@Matikkkii1: Nikt po nich nie będzie płakał, bo nie mają konkretnego pomysłu na dzisiejsze czasy. Czarzasty z Zandbergiem są po prostu 'standardowi' nijacy, niczym się nie wyróżnili.

Co innego z centrum, które ma dosyć błazenady i obrzucania się łajnem z obu stron. Kosiniak z Hołownią jako jedyni zastanawiają się co z tym chlewem będzie za
@grubson234567: hahaha co za łeb.
Tak tak. Porządni i normalni ludzie z mózgiem mówią, że paszkwil i haniebne gówno Holland to paszkwil i haniebne gówno, nie dlatego, ze to paszkwil i hamiebne gówno, tylko z powodu jakiegoś sondażu na wp xD
@angelofdeath007

@grubson234567: ja #!$%@? co to za manipulacja wp? xD Konfederacja mówiła już 1000x że nie wejdzie w koalicje z pislamistami a oni ich dają jako koalicje


Tylko prawdziwy konfederata dalej z klapkami na oczach potrafi zaprzeczać, że prawica z prawicą nie wejdzie w koalicję xD

I skończcie już udawać, że PiS to lewica, bo wg waszych kryteriów to Konfederacja też jest lewicą xD
@srogie_ciasteczko: @scriptkitty @Mandarex @loczyn Liderzy partii mówią że nie będzie żadnej koalicji z tymi śmietnikami pisowskimi, cały czas atakują pisowców ale no będą w koalicji bo tak "opozycja" głosująca ramię w ramię z pisem straszy xD Jak jesteście tacy pewni i już na 100% to wiadomo to zakład o usunięcie konta co do tej koalicji? Jak wejdą ja usuwam, jak nie wejdą to wy usuwacie
@angelofdeath007: To, że usuniesz konta mi niczego nie da także takiego zakładu mi się nie chce robić.

Skoro jesteś pewien, że jej nie będzie to założysz się o kasę bo to łatwa wygrana, co nie? Ja mogę postawić 10 000 zł na to, że koalicja będzie.