Wpis z mikrobloga

#diy #majsterkowanie #wkretarka
Mirki chciałem sprawić sobie jakąś porządną, mocną wkrętarke, tak do 800 PLN. Z jakiej firmy byście polecili? Dobrze było by żeby miała udar oraz minimum 18v.

Myślałem nad czymś z Dedry (PL firma) ewentualnie Makita, Bosh, De Walt, Hitachi. Z której najlepiej wybrać?
  • 10
@who_yo_vy: dzieki za opinię, wujek ma właśnie taką i robi robote.
@epicentrum_chaosu Powaga? Ojciec ma maszyne do cięcia płytek z dedry, kolega też i obaj sobie chwalą, jeszcze nie zawiodły. Aczkolwiek o wkrętarkach z tej firmy nie wiem nic.

@wypokowy_expert dobry nick( ͡° ͜ʖ ͡°) no potrzebuje wkretarko-wiertarki z udarem(wiertarke udarowa na 230v posiadam, ale wkrętarka na baterie z udarem też sie czasami przydaje), 18v lub mocniejszą,
@Heroina340 zdecydowanie wkrętarka od milwaukee. Jestem mechanikiem lotniczym i codziennie dajemy tym wkrętarkom niezły wycisk na hangarze. Od kilku lat gdy je mamy dostępne w wypożyczalni, widziałem dosłownie jedną, która wyzionęła ducha, a uwierz mi, że dostają nieźle w dupe. Są praktycznie nie do #!$%@?.
@Heroina340
Mega polecam:
AEG - BSB18CBLLELI252C
Nie do zdarcia, jakiś czas temu była w całym zestawie w okolicach kafla więc trochę więcej niż limit ale może coś znajdziesz taniej.
A jak nie to jakiś trochę tańszy model aeg ale już będzie bez zdejmowalne głowicy
@Heroina340: Odpuść boscha, to już nie to co kiedyś. Znajomy używa zawodowo (sieci lan, monitoringi itp) starego zestawu od ponad 10 lat i jego narzędzia są nie do zdarcia, ja za jego namową komplet narzędzi jakieś 4 lata temu i już mam 2 spalone ładowarki, 4 uszkodzone akumulatory 6Ah, młot udarowy po naprawie (upalone połączenie jeden fazy pomiędzy silnikiem i sterownikiem - model brushless), wkrętarkę z mega luzem na główce i