Wpis z mikrobloga

@isoversomuch: jak kiedyś pytali mnie i brata, dlaczego "nie chcemy" się żenić, to mówiłem coś, że to pazerne bestie łase na duże pieniądze (w domyśle - których my przecież nie mamy). O wyglądzie nic jeszcze wtedy nie wspominałem. Odpowiedź była taka, że to nieprawda, że nie wszystkie takie są, tylko trzeba znaleźć "prawdziwą kobietę" (cokolwiek miałoby to znaczyć)
Moim się nie da przetłumaczyć a jak zacząłem coś mówić o polakch hipergamiczntch bestiach to juz się całkiem porobiło


@isoversomuch: Mówiłem mojej matce. Powiedziała, że faktycznie współczesne kobiety to k$#wy.
Powiedziała, że jakbym nikogo nie znalazł do 40tki (obecnie 31) to mam sobie wziąć matkę z dziećmi, żebym nie był sam na starość.
Moze pomysł nie najgorszy, ale nie wiem czy matka z dziećmi by mnie chciała, raczej nie.
@Tetsuya: Nie uważam tego za zła radę. Co będę miał 50 lat i sam siedział? To lepiej zajść się cudzymi dziećmi, to jak zdechnę to mi może raz na rok przyniosą znicz na grób, przynajmniej przez parę lat po śmierci ktoś czasem wspomni, mam nadzieję że dobrze.