Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Różowa z którą mieszkam od paru dni (a spotykamy się 6 miesięcy) znalazła w mojej szafie dildosa i nie wiem co teraz zrobić. Znaczy się nie przy mnie ale jestem na 100% pewny że go zobaczyła bo ja go kładę zawsze w identycznym miejscu i w identyczny sposób. W sumie to też zaskoczyło mnie że akurat tam grzebała (za czym?). Pewnie z tego własnie powodu nie przyznała się że znalazła bo jej wstyd że grzebała mi w rzeczach. Ale to już nie jest istotne teraz. Jak wyjść z tego z twarzą? Mówiłem jej że nie miałem nigdy dziewczyny i ona jest moją pierwszą. I to jest prawda. Dildo mam do swojego użytku. Pewnie ciężko to niektórym zrozumieć ale lubię go sobie wkładać (żaden homo) bo stymuluje fajnie tamte okolice w środku i mam wtedy giga orgazm przy trzepaniu. Ale mniejsza z tym. Co bym nie zrobił to będzie źle. Jak przyznam się że to moje i ja go używam to będzie miała gigantyczną bekę albo weźmie mnie za geja czy po prostu jakiegoś wykolejeńca z którym lepiej się nie zadawać. Jak nie przyznam się że to moje to będzie że ją okłamałem co do tego że ona jest moją pierwszą dziewczyną (a to było dla niej ważne jak się poznawaliśmy). Znowu jak nie powiem nic to weźmie za pewnik tą drugą opcję (że miałem laskę i się z nią tym zabawiałem). Kijowa sytuacja. Nie da się tego zamieść pod dywan. Przyznać się muszę na 100% bo nie chcę wyjść na kłamcę z tym że jest moją pierwszą. Tylko co powiedzieć??

#wpadka #problem #niebieskiepaski #rozowepaski #zabawkierotyczne #seks #corobic



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jeśli nie macie mentalnie po 15 lat to pewnie nawet nie skomentuje. Ewentualnie powiedz że kupiłeś z myślą o niej, jak się bardzo wstydzisz.

Generalnie problem z dupy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kobiety mogą korzystać z korków analnych to chłopy też. Ty możesz stymulować prostatę przez odbyt kobieta nie.
Nie ma w tym nic Gejowego. Może nawet ina by chciała tobie zrobić masaż prostaty.
  • Odpowiedz