Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu na ulicy mojego wuja gdzie są domki jednorodzinne (połączone ścianami ze sobą) kładli światłowód. Jego umowa na zwykły internet 4G kończy się w najbliższym czasie i chciał przejść na światłowód. Okazuje się jednak teraz, że pod jego adresem żadna z firm takich jak orange, netia, upc, tmobile nie świadczy usługi światłowodu. Sprawdzając na Sidusis okazuje się, że wszystkie domy mają możliwość podpięcia światłowodu od wyżej wymienionych firm. Rysunek poglądowy poniżej. Czy można coś z tym zrobić? Kontaktowałem się z ww. firmami i jedyne co konsultanci mówili, to że nie oferują pod tym adresem światłowodu i żeby zgłosić chęć podłączenia na Sidusis (zrobiliśmy to kilka miesięcy temu).
#internet #swiatlowod #orange #upc #netia #tmobile
flookir - Kilka miesięcy temu na ulicy mojego wuja gdzie są domki jednorodzinne (połą...

źródło: 12321

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
nie oferują pod tym adresem światłowodu


@flookir:
bo może do domu wchodzi koncentryk
kto kładł światłowód? miasto jakaś firma? dla kogo go kładli? z kim sąsiedzi podpisali umowę?
  • Odpowiedz
@flookir: Taka sytuacja może wynikać z następujących kwestii. Termin zakończenia inwestycji POPC podawany jest wyłącznie na co najmniej 30 dni przed komercyjną gotowością do sprzedaży . Wynika to z wymogów regulacyjnych, a konkretnie z zasady równoważności informacji w stosunku do innych operatorów.Może zdarzyć się tak, że za chwilę będziesz mógł skorzystać ze światłowodu.
  • Odpowiedz