Wpis z mikrobloga

@krucjan daj spokoj, to bylo na sportowo/amatorsko, zdrowe niedzielne chrumkanie, zreszta od jutra dieta na granicy przezywalnosci, tylko chipsy jeszcze dzisiaj wrzuce. Bardzo fajny kontrakt mi sie trafil, klasycznie swietna zaloga, a i cos mi sie poprzestawialo w glowie na lepsze. Duzo dobrych postanowien sie zebralo do kupy, i bede je realizowal. Jednak nie jestem taki idealny jakie mam o sobie swiete przeswiadczenie. Szoking co? :)

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: meskie towarzystwo, dunska firma
extraordinaryseaman - @krucjan daj spokoj, to bylo na sportowo/amatorsko, zdrowe nied...
a co golenie ma wspolnego z higieną?


@extraordinary_seaman: No dużo akurat bo jest to część dbania o higienę.

To ze sie nie gole oznacza automatycznie, ze nie myje,


@extraordinary_seaman: Nigdzie tego nie insynuowałem. Sam się tłumaczysz, że wyglądasz jak Gizmo. Czyli, źle ci z tym skoro musisz przepraszać zawczasu. Jakbyś o tym nie wspomniał zapewne bym nie zwrócił uwagi ale ty sam zwróciłeś uwagę na to, że jesteś nieschludny. A
@krucjan: dobra cofam
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol przeprszam zawczasu, ze moglbym niechcacy brutalnie zgwalcic wysublimowane poczucie estetyki co poniektorych widzow. Kazdy ma swoj poziom schludnosci - moim poziomem na dzien zejscia ze statku jest poziom "bezdomny jeniec wojenny", ale z fiutem pachnacym konwaliowym plynem do higieny intymnej, wzorowo przycietymi paznokietkmi, i stanem jamy ustnej, ktorego moglby pozazdroscic najlepszy czarnuch w Luizjanie.
Ej, jak nie umiesz w kosze, to 30.09-1.10 sa na Mierzynie warsztaty z
@gejuszmapkt: wiem wlasnie, mam tego cholernego pecha, ze zawsze trafiam na prawdziwych artystów rondelka na burcie. Czytam czasem na forach, ze gosciu trafil na takiego cooka, ze schudl 15 kilo i stara go nie poznała, ale ja nigdy nie mialem takiego szczescia. Nawet w PŻM mialem doskonalych, Ale spokojnie, chrzesniak mi montuje sroga diete bez wysilku, ale ja go zrobie w #!$%@?, bo wracam na przeprowadzki miedzy statkami ;)