Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Nie, wcale sam ich nie nazywałem durniami którzy w ramach wewnętrznej polityki polaryzują nasze narody. Ale ten spór jest zrównywany do stytuacji w której ukraina razem z rosją (albo i bez niej) chciałaby napaść zbrojnie na polske.
  • Odpowiedz
@LewCyzud: jakoś rok temu wrzuciłem ten sam obrazek i zostałem zjechany od góry do dołu że jak ja w ogóle śmiem tak śmieć xD
a tu proszę...
  • Odpowiedz
@LewCyzud: @Mete @marek2092 A to nie jest troche tak, ze Polska znowu sra na to co Unia mowi i wbrew wszelkim umowom i dyrektywom wprowadza sobie wlasne zasady lamiac akty prawne UE (znowu) ? Ale z morda po niemieckie euroski to pierwsi w kolejce.
  • Odpowiedz
  • 4
@HIMARS: no wiadomo, euraski darmowe od niemca, a potem dziwnym trafem wyprowadza się większość z nich z powrotem na zachód wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i Słowacja i Węgry i Chorwacja nie zapominaj. Dziwny dziwny zbieg okoliczności
  • Odpowiedz
@HIMARS tak, tylko jak mamy tanie chińskie samochody to one są złe. Z kolei tanie ukraińskie zboże jest ok. Niestety w unii są równi i równiejsi.
  • Odpowiedz
  • 0
@HIMARS: takie #!$%@? przecież jest normą dla polityków. Milion przykładów można podać typu Tusk zielona wyspa czy pis i szczyt klimatyczny. Nikogo kto interesuje się polityka to nie dziwi
  • Odpowiedz