Wpis z mikrobloga

@dupasmoka: Powiedz mi kolego jak wypełnić ankiete w ING, żeby dostać 'dynamicznego' inwestora bo za w*ja nie mogę go zdobyć, a chyba już wszystkie kombinacje robiłem. Z góry dzięki. U każdego maklera zaliczam te ankiety a tam ni hu hu
  • 0
@jmp_eax: status inwestora chyba nic nie zmienia poza tym ze wyswietla Ci na czerwono komunikat ze dany instrument nie jest dla Ciebie, gdy nie jest dla Ciebie, ale handlowac mozesz
  • 0
jako akcjonariusz xtb proszę o te szorty na platformie xtb :)


@borysjelcyn2020: jezeli juz mamy kontrakty terminowe na gpw, to na xtb pojawi sie predzej czy pozniej. swoja droga ciekawe jakie dadzą spready na cfd; swoje czy rynkowe?
@dupasmoka: No właśnie, nie :) Dlatego dopytuje.
"

Nie możemy otworzyć dla Ciebie tej usługi.

Usługa handlu instrumentami pochodnymi jest przeznaczona dla klientów o agresywnym profilu inwestowania. Na podstawie Twoich odpowiedzi z ankiety inwestycyjnej, oceniliśmy, że Twoja wiedza i doświadczenie inwestycyjne, poziom akceptowanego ryzyka inwestycyjnego lub sytuacja finansowa nie spełniają cech inwestora agresywnego.

"

Trzeba mieć agresywnego, żeby móc to aktywować w ING
@dupasmoka: Gdybyś był taki miły i podesłał mi screenshota z twojej ankiety to byłbym wdzięczny:
Możesz je znaleźć po zalogowaniu do banku. Profil->moje dokumenty-> giełda ->ankiety inwestycyjne-> tam będzie pdf z twoimi odpowiedziami. Będzie tam pewnie kilka pdfów. Jeden na normalne akcje, a inne na inne profile inwestycyjne/inny typ papierów.