Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MurLand: ruskie, ukraince, czy białoruskie to jeden h@j. Różnią się tylko że jedni maja kibel w domu inni nie. Dzisiejsze wydarzenia to pokazały
  • Odpowiedz
@yupitr: na cholere nam Czesi, byłem teraz w weekend w energylandii. Myślę że 40 procent to byli Czesi. Przez 1 godizne nim to.ogarnolen zastanawiałem się co to za wieśniaki mówiący jakas dziwna gwarą xD wole jednak bialorusinow.
  • Odpowiedz
@Pan_Whiskers Szwajcarzy mieliby depresje. Gdyby zobaczyli jak wyglada załatwianie spraw i wszystko. Białorusinów jak najbardziej. Może państwo polskie pomyśli o repatriacji Polaków z Kazachstanu.
  • Odpowiedz