Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie przelewam pieniądze na Ukrainę?


@chemikorganik: bo Cię nie stać? ;]

owe "nie zabijaj" pochodzi od "zabójstwa" czyli przestępstwo umyślne polegające na pozbawieniu człowieka życia

pozbawianie życia w ramach obrony kraju nie jest przestępstwem, nie jest zabójstwem więc wszystko po bożemu jest i śmiało możesz wysyłać cebuliony
  • Odpowiedz
@chemikorganik: coś cię słabo tego dekalogu uczyli. Nie był pisany po polsku to i tłumaczenie nie jest bezpośrednie
ASPEKT BIBLIJNY

Piąte przykazanie znajdziemy w Biblii znowu w dwóch wersjach; w Księdze Wyjścia i Księdze Powtórzonego Prawa (Wj 20,13; Pwt 5,17).
Wj 20,1 „Nie będziesz zabijał!” Pwt 5,1 „Nie będziesz zabijał!”
  • Odpowiedz
@chemikorganik: W prawdzie bajki pustynnych kozojebców to nie moja dziedzina ale nawet ja wiem że to kwestia #!$%@? tłumaczenia: w oryginale jest słowo najbliższe polskiemu "nie morduj".
  • Odpowiedz
@chemikorganik Ale to Rosja jest inicjatorem przemocy i oni zaczęli zabijanie. Ukraińcy bronią swojej ludności przed mordowaniem i łamaniem przykazania przez ruskich, a że ci przy tym giną - chcącemu nie dzieje się krzywda ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@chemikorganik: Nie zabijaj - jedno z przykazań, które podyktował Bóg, znany z tego, że #!$%@?ł rodzinę niejakiego Hioba, wymordował całą populację Sodomy i Gomory oraz uśmiercił większość świata w potopie.
A, no i nieco wcześniej stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo. Ciekawe czy może mieć to jakiś związek z wojnami i morderstwami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@chemikorganik: genialne, zdelegalizujmy policję, wojsko, ochronę, bo przecież ma broń od zabijania ludzi. Przecież to takie proste, nie wspieram przemocy. Oczywiście na rosji nie będziemy tego wymagać bo jak tak można( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chemikorganik: to jak masz żonę lub chcesz z czyjąś żoną, a gdy jesteś kawalerem a ona panna to można?

@zimowyporanek
Chcesz powiedzieć ze w tej broszurce napisali że z kozami można? Podasz fragment? Czy tylko próbujesz zabłysnąć?
Bo jak to drugie to może spróbuj brokatem się posypać.
  • Odpowiedz