Wpis z mikrobloga

  • 339
@Blueweb: oczywiście p0lki się zesrały w komentarzach, bo jak to tak piętnować zdradę? "nie znasz, nie oceniaj! oene o!!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 6
@Blueweb przeczytałam wpis i nie wiedziałam o co chodzi. Serio od razu zdrada? Tak, jest to prawdopodobne, ale też może korzysta z parkingu, bo jest za darmo i 24h? Albo umówiła się z kimś, że zostawi mu tu auto, a on sobie odbierze później? Albo się zepsuło, nie chciała nim dalej jechać, a się spieszyła, więc szybko zaparkowała na parkingu i taxi pojechała? Dużo możliwości jest.
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@Abismo

@Blueweb przeczytałam wpis i nie wiedziałam o co chodzi. Serio od razu zdrada? Tak, jest to prawdopodobne, ale też może korzysta z parkingu, bo jest za darmo i 24h? Albo umówiła się z kimś, że zostawi mu tu auto, a on sobie odbierze później? Albo się zepsuło, nie chciała nim dalej jechać, a się spieszyła, więc szybko zaparkowała na parkingu i taxi pojechała? Dużo możliwości jest.


Prezentujesz typowe myślenie kobiet -
  • Odpowiedz
@Blueweb: Dzwoni mąż do żony i pyta gdzie jesteś?
- Echh, ufff, achhh... Kochaanieee jestem na aaaa siłoo-uuuu-wniii... aaa Ty?
- aaa ufff... tttteż jeestem echh na siłowniiii...
  • Odpowiedz
Tak, jest to prawdopodobne, ale też może korzysta z parkingu, bo jest za darmo i 24h?


@Abismo: tak, dlatego zostawiła auto na bezpłatnym parkingu i zamówiła taxi za która musi ZAPŁACIĆ XDDDD nie wspominając juz o tym, że na tym zadupiu jest od cholery darmowych miejsc parkingowych
Big Brain
  • Odpowiedz