Wpis z mikrobloga

@Vasey: Mam troszkę inne własne wyzwanie - brzuszki + przysiady + nożyce i ćwiczenia z ciężarkami, z czasem dodam może coś więcej :D

Ale takie cuś motywujące jest :)
@Vasey: Od jakiś 3 dni xD Wcześniej robiłam przysiady i się rozciągałam ale przyszła sesja i regularność umarła :<

Teraz staram się codziennie, chociaż gdzieś mi się obiło że co jakiś czas przyda się dzień przerwy, więc może raz w tygodniu będę robić sobie "wolne"
@Vasey: O, super :) to muszę kupić, tylko moja musi być na tyle długa żeby nie biła po głowie :)

Od początku skakałaś 30 minut dziennie czy zaczynałaś od krótszego czasu?
@Vasey: ja ćwiczę już ponad miesiąc, nie wiedziałam że na mirko są do tego tagi bo byśmy się wzajemnie motywowały. Teraz mój rozkład ćwiczeń wygląda tak: 1 dzień: Mel B - plecy, ABS, 20 min. FIT, pośladki; 2 dzień: skalpel chodakowskiej; 3 dzień: Mel B - plecy, nogi, ramiona, brzuch, pośladki, 4 dzień ("odpoczynkowy") Cardio dla początkujących http://stopnadwadze.pl/cwiczenia/cwiczenia-odchudzajace/trening-cardio-na-spalanie-tkanki-tluszczowej-dla-dziewczyn/ (muszę przyznać, ze pot leje się ze mnie strumieniem, nie wiem jak wygląda
Ja nie mam skakanki :< Chciałam kupić na biedronkowej promocji ale wykupili wszystkie w mojej okolicy :/


@Skaje: ja się napaliłam jak były w lidlu takie co mają licznik kalorii i inne szmery bajery za 20 zł. Poskakałam na niej ze 2 razy i zrezygnowałam (po 1. zaczynałam z zerową kondycją i po minucie mało nie wyzionęłam ducha przy okazji nabawiając się masakrycznych zakwasów nóg, po 2. dla mnie za lekka,
@strychnina77: Ja zawsze lubiłam skakanie na skakance, najlepiej wspominam takie co w gimnazjum na stanie były, drewniane rączki i wykonane z gumy :D I zawsze jakoś dobre długości były :)
@strychnina77:

Od siebie dodam, że jestem najbardziej leniwą osobą pod słońcem jeśli chodzi o aktywność fizyczna,


hah, no ja to jestem strasznym leniem :P

No ja ogólnie preferuje zdrowe odżywianie, więc u mnie występuje wszystko co zdrowe ;)