Wpis z mikrobloga

Chryste Panie, ale nostalgłam ( ͡° ʖ̯ ͡°) pierwszy internet z kablówki, pobieranie jakieś 20 kbps, zostawianie kompa na noc, żeby się ściągnęły 2 filmy albo jakaś gra, a później nagrywanie na płyty za pomocą Nero i dzielenie się w liceum ze znajomymi - oczywiście pod ławką, żeby nikt nie widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #komputery #wykop30plus #wykopplus30club #internet
T.....a - Chryste Panie, ale nostalgłam ( ͡° ʖ̯ ͡°) pierwszy internet z kablówki, pob...

źródło: ehhhh

Pobierz
  • 83
@smk666 żeby nikt nie widział?

Prawo autorskie to kiedyś było pojecie nie znane :)
Kasety VHS sprzedawane na każdym bazarze (zawsze kopie wątpliwej jakości), gry na Commodore "składanki" pamiętam kupowane w normalnym oficjalnym sklepie komputerowym.

Gry nawet kiedyś piraciło Polskie radio xD
emesc - @smk666 żeby nikt nie widział?

Prawo autorskie to kiedyś było pojecie nie zn...

źródło: temp_file6070602647808818288

Pobierz
@Typ0wa_Karyna: ja pierwszy internet w 2005, 256kbps... też korzystałem z BearShare, ale tam tylko ściąganie muzyki miało sens, bo filmy to... xD Na przewalaniu warezów na rapidshare i hotfile to nawet jakieś monety wpadały, a potem sąsiad taki 10 lat starszy mi pokazał Torrenty.org i otworzył mi oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@radziuxd: ahhh, torrenty.org - ile ja z tego rzeczy pobrałam - jak dobrze pamiętam, nie wiem czy od początku, ale przy rejestracji wysyłało się chyba SMS'a, w sensie, że rejestracja była płatna, ale później można było darmowo już korzystać :)

@motorbreath87: weź, bo zamiast grać od nowa w Cyberpunka przy okazji patcha 2.0 to zainstaluje SA i znowu mnie zabierze na dobrych kilkadziesiąt godzin...

@Euphor: a czaty na interia.pl?!