Wpis z mikrobloga

No nic, ja też uwierzyłem. Przepraszam.


@Trollwykopowy: ale za co? Że komuś psycha siadła i chleje? Zrobił sporo fajnych filmów, na pedro całą bibliotekę, na sradka trochę mniej i dał rozrywkę. A że mu odwala to go przestałem oglądać i tyle, nie jestem mu jako widz nic winien ¯\(ツ)/¯

najlepsze że jareczek nawet w szczytowych czasach swojego upodlenia i zmenelenia nigdy nie był tak blisko choroszczy jak zacny olgierdano xD


@
@Trollwykopowy: Olgierdano od początku przejawiał kilka takich niebezpiecznych dla niego zachowań, ale nie przypuszczałem, że stoczy się aż do tego stopnia. Sam problem z alkoholem u niego jest raczej wtórny, tutaj bardziej chodzi o jego nieumiejętność radzenia sobie z gniewem, nakręcanie samego siebie i nieumiejętność odpuszczenia sobie. Typ jest już po trzydziestce, ma rodzinę i (chyba jeszcze) pracę, a w momencie, gdy coś mu się nie spodoba, zachowuje się jak nastolatek
najbardziej śmieszy,że śmiał sie z andrzejewskiego,że jest żulem a teraz niczym sie od niego nie rozni


@lysyznysy: ja zawsze uważałem, że ciągnie swój do swego i nadmierne zainteresowanie uniwersum, a szczególnie udzielanie się i próby jego kształtowania, to przedsięwzięcia podejmowane przez skrzywionych ludzi. Serio, kto tam jest normalny.