Wpis z mikrobloga

#tinder #logikaniebieskichpaskow #przegryw
Kochani, takie pytanie mam, proszę po chłopsku mi wyjaśnić - po co robić fejkowe konta? Ja rozumiem te eksperymenty socjologiczne incelskich naukowców, spoko. Ale to już było sto lat temu. Wyniki są powszechnie znane i cytowane w najznamienitszych dyskusjach wykopowych. Trolling może i cieszy - z dla osobiście mnie niezrozumiałych powodów - ale ile można? Jeśli bym zrobiła sobie konto i użyła zdjęcia jakiejś bezdzietnej modelki i patrzyła jaka atencja na mnie spłynie, no nie wiem chyba by mnie to przyprawiło o większą depresję, bo wiedziałabym, że mnie osobiście nigdy to nie spotka, a całość jest kłamstwem. Trochę jak patrzenie przez szybę na coś na co mnie nie stać. Marnowanie czasu tylko po to, żeby kogoś wysłać do drugiego miasta na randkę i wystawić - znów - szkoda mi byłoby mojego czasu, bo ubaw z tego niewielki, nie ważne jak bardzo nienawidziłabym mężczyzn, wolę poświęcić ten czas na - choćby spanie. Z taką gorliwością nie robię nawet rzeczy, które naprawdę lubię robić.
  • 29
@zbrodnia_i_kawa: Taguj także #logikarozowychpaskow Kobiety też, tak robią i chwalą się w tym w sieci. Dlaczego ludzie tak robią? Mam #autyzm i nie do końca rozumiem ten mechanizm, ale myślę wyrafinowana forma agresji w białych rękawiczkach. Przecież takiej wystawionej osobie musi być przykro. To po prostu zwykła złośliwość i próba zwrócenia na siebie uwagi poprzez tworzenie bezszczelnych treści.
@Picard: tzn. sporo słyszałam o tym, że kobiety często nie prezentują aktualnych zdjęć, albo podrasowują swoje zdjęcia, ale o pladze zupełnie innych zdjęć i dołączonej historii to nie słyszałam. Pewnie to się zdarza, ale nie sądzę, żeby to była porównywalna skala.
@zbrodnia_i_kawa: Jeśli szukasz porównania do przypadków, gdy kobieta wystawia mężczyznę, musisz skupić się na miejscach, gdzie jest więcej kobiet. Na Wykopie przeważają mężczyźni, więc istnieje większa szansa na tego typu sytuacje. Są grupy na Facebooku gdzie kobiety dzielą się doświadczeniem związanym z portalami radkowymi. Szukaj tam, aby mieć porównanie dla skali tego zjawiska.