Wpis z mikrobloga

Cześć!
Zastanawiam się nad wzięciem BK2%. Aktualnie jestem singlem i zadaje sobie pytanie z racji na warunek tego kredytu, że nie można go wynajmować przez te 10 lat. Czy w przypadku jakbym kogoś poznał i chciał z tą osobą zamieszkać w tym mieszkaniu to gasną mi wszystkie dopłaty? Da się to jakoś obejść? Z góry powiem, że nie mam zamiaru brać ślubu w takiej sytuacji ani robić dziecka :P

#nieruchomosci #mieszkanie #kredyt2procent #bezpiecznykredyt
  • 6
  • Odpowiedz
Czy w przypadku jakbym kogoś poznał i chciał z tą osobą zamieszkać w tym mieszkaniu to gasną mi wszystkie dopłaty?


@ZielaZadymiarz: Biskup wyjdzie spod łóżka i zamkną cię za nielegalny związek.
  • Odpowiedz
@ZielaZadymiarz: nosz kurła temat dotyczy życiowej decyzji a zamiast doczytać i się dokształcić jak biały człowiek to wolisz pytać na mikroblogu. Nie no zajebiście. To ja odpowiem, że w dzień, kiedy zamieszka ktoś jeszcze to tracisz dopłaty, weryfikuj sobie teraz czy mówię prawdę czy ściemniam xd
  • Odpowiedz
Czy w przypadku jakbym kogoś poznał i chciał z tą osobą zamieszkać w tym mieszkaniu to gasną mi wszystkie dopłaty?


@ZielaZadymiarz: Taki przypadek nie jest wynajęciem nieruchomości i nie skutkuje utratą prawa do dopłat.
  • Odpowiedz