Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, wytłumaczcie mi jedną rzecz, Ukraińcy to jak wiadomo biedny naród, to teraz:
Skąd masa Ukraińców ma tyle pieniędzy, żeby latać samolotami w te i w te do USA/UK?, czy jeździć w te i w te pociągami na Berlin?
Leciałem samolotem do Dublina, to 90% samolotu to Ukry, samolot do Chicago 90% Ukry, w pociągu na Krak/Berlin tak samo, Polski język na mieście to cięzko usłyszeć, chyba że w knajpie w piątek wieczorem.
#pytanie #ukraina #polska
  • 6
@Razor2100: bo oni pracuja po 12h dziennie, na 8h nawet nie chca przychodzic do pracy. Czesto maja lepsza stawke niz najnizsza krajowa u nas w polsce, wiec przemnoz sobie 12h po stawce godzinowej lepszej niz u nas najnizsza krajowa (im nie odciagaja 30% pensji na jakies podatki/skladki itp. chyba ob dokladnie nie wiem), poza tym my polacy jestesmy takimi dziadami i ciulamy te kase nie wiadomo po co, a oni najwyzrazniej
Ukraińcy to jak wiadomo biedny naród


@Razor2100: Statystycznie. To nie oznacza, że wśród obywateli Ukrainy nie ma osób bogatych bądź na tyle usytuowanych do podróży po Europie. Tam jest też inna dysproporcja pomiędzy ludźmi z różnych klas społecznych. Dużo bardzo biednych, dużo bogatych, mało pomiędzy.

PROFESOR HOFFMANN DYSONANSE POZNAW-