Wpis z mikrobloga

Odpaliłem #starfield skoro i tak mam #gamepass i ja #!$%@? jakie to jest tragicznie... Widoczki są naprawde zibi top, ale to ile rzeczy tu leży i kwiczy jest absurdalne:

* Skopane UI
* Wczytywanie dosłownie co każde wyjście/wejście z budynku lokacji
* Co chwila przebijanie się przez jakieś menusy aby gdzieś polecieć/wylądować/wejść/zdjąć hełm/etc.
* Stealth jest zbugowany i nie działa wcale, aż sprawdziłem na necie bo myślałem że to ja coś #!$%@? robie xD

Napluć w twarz tym wszystkim redakrotkom od 10/10 to za mało xD

#gry #boldupy
  • 9
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: 10/10 tej gry nigdy bym nie nazwal, ale po paru godzinach przyzwyczailem sie do tej "bethesdowosci" (plus slabej optymalizacji xD) i skupiajac sie glownie na misjach nawet fajnie sie gra.
olałem totalnie te proceduralne swiaty czy budowanie baz bo to nie dla mnie
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: stealth jest #!$%@? bo wrogowie mają miliard hp i nawet stealthshoty w łeb ich nie kładą.
W obecnym kształcie ta gra jest gorsza od cyberpunka na premierę, trzeba czekać aż beti wyda wszystkie dlc i wtedy można będzie siąść do tej gry.
No ale #!$%@? złoty, 7 lat w produkcji. Oni chyba przez 6 lat próbowali ten creation engine zmusić do działania.
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: Tak, Stealth w tej grze jest nieco niedorobiony.
Taki przykład podam, mając 4 poziom umiejętności Stealth i plecak z umiejętnością kamuflażu, to w czasie skradania się i braku poruszania jesteśmy niewidzialni.

Tyle że przeciwnik jak skieruje wzrok w twoją stronę to od razu cię widzi nawet z dość sporej odległości.
Było to trochę irytujące i powodowało całkowity brak skradania się z mojej strony - bo to i tak niema najmniejszego sensu.
Ale po skorzystaniu z moda na skradanie się gra stała,.. znaczy strzelanie do przeciwników podczas skradania się stało
  • Odpowiedz
@Jednorenki_Bandyta: tak, i mnie zaskoczyło, że Todd wysrał jeszcze większego.
Cyberszajs przynajmniej normalnie działał na dobrym sprzęcie i nowych konsolach, crapfield może i ma gorsze story ale za to #!$%@? działa na wszystkim.
@maniek50005: grałem melee głównie. A problemów z nikim nie miałem bo AI jest tak debilne, że terramorfa zabijałem siekierą mając trzeci poziom, tylko było to zajebiście upierdliwe.
Gra dawno w koszu, poczekam aż Todd ją
  • Odpowiedz
@Zoriuszka:

* Stealth jest zbugowany i nie działa wcale, aż sprawdziłem na necie bo myślałem że to ja coś #!$%@? robie xD


a co jest skopane, bo jak dla mnie w wiekszosci przypadkow to jest prawie op. Prawie bo ja juz nie mam cierpliwosci przy tym tempie skradania. Mam 25lvl i ciagle wystarcza lepszy Maelstrom (calibrated chyba), w zasadzie wystarczy ciagle uzywac broni, ktora sie znajdzie bez
  • Odpowiedz