Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pacha: co to za gość w ogóle? XD Gnije, że można dać się tak poniżyć. W takiej sytuacji powinien się z nimi po prostu #!$%@? "na śmierć, na życie" i tyle, honor jest najważniejsza sprawą, jeśli nie był na to gotowy to tym większa beka, że cwaniakowal, zamiast pokornie polecieć po ta puszkę i ich przeprosić, bo tak powinien się zachować, kiedy jest zwykłą ciota. Dla mnie to jest kompletna abstrakcja
@Glikol_Propylenowy: prawdopodobnie stracił ciuchy w szarpaninie właśnie. Zapewne ani on ani oni nie potrafili się bić, więc pewnie po prostu się poszarpali, a że ich było dwóch to wyszło jak wyszło. Podobno gonił ich trochę jak uciekli z jego ciuchami, ale bez butów nie dał rady. Więc za bardzo już nie miał innego wyboru jak wracać na golasa, ewentualnie prosić o gacie napotkanych ludzi.
@Glikol_Propylenowy: nie, ale widziałem ludzi, którzy tracili koszulki, buty, a nawet spodnie. Tutaj sprawcy poszli o krok dalej, #!$%@? mu gacie (pewnie poprzez rozerwanie) i uciekli. Widać, że byli młodsi po takim gówniarskim zachowaniu. Bo chłop nie został pobity, nawet siniaka nie ma, widać tylko lekkie zaczerwienienia na skórze, prawdopodobnie właśnie są to ślady po zerwanych gaciach
@cptyossarian765: no dobra czyli co wg ciebie się stało: kazali mu się rozebrać, a on grzecznie oddał ciuchy? Z opisu wynika, że była szarpanina, ale widać też, że nie doszło do ciężkiego pobicia. Czyli po prostu trzech debili niepotrafiących się bić się spotkało i efekt mamy na zdjęciu
@pacha: Te same rownania maja te same rozwiazania.
Co by bylo gdyby kobiera "sprowokowala" grupe mezczyzn zeby ja zgwalcicla?
Powinna sie bronic ze wszystkich sil(nawet jak nie umie), a pozniej bez znaczenia czy dalaby rade czy nie system sprawiedliwosci powinien im #!$%@? tak zeby im sie zyc odechcialo.
@cptyossarian765: tak więc tak jak pisałem: niepotrzebnie czekał 3 tygodnie ze zgłoszeniem na policję. Podobno jeszcze poszedł z wymyśloną historyjką, że go rozebrali bo stanął w obronie kobiety. Niestety ta wersja szybko się posypała
Jakbysmy zyli w normalnym kraju to moglbym im #!$%@? scyzorykiem w brzuch i tlumaczyc sie ze myslal, ze jest ofiara gwaltu. Niestety zyjemy w polaczkowie, wiec nawet jakby go w dupe zapieli i by ich zadrapal paznokciem po udzie to by poszedl siedziec.


@cptyossarian765: Niekoniecznie, akurat w wypadku 2 vs 1 sędzia mógłby łaskawiej popatrzeć na użycie niebezpiecznego narzędzia, tym bardziej jeśli nie jesteś recydywista czy inna dziesiona, i nie masz