Wpis z mikrobloga

@statystyczny_yt będą zwolnienia. I nie dość ze będzie drożej to będzie więcej pracy za gorsza kasę. Kroplówka się skończy i deweloperzy będą w 4 literach. Ludzie spełniający kryteria tez nie są nieskończonym źródłem a teraz namy kumulacje kwiecień czerwiec co się rozładowywane
@BoroPrimorac: ja widzialem np 3 pokoje + "kawalerka" w suterenie za 665 no chyba ze to tylko ogloszenie wisi, no parkiet troszke rozdupcony ale lokacja ok matecznego + bonusowe pomeiszczenie zdecydowanie na plus

ale fakt faktem mam beke np jak obserwuje takie jedno ogloszenie - totalny szrot co typ nie mogl sprzedac za 530k(!) nagle sobie podbil do 790k bo bk2% xD
w mieszkaniu najarane szluczkami przez hindusów, panele zaorane totalnie,
@majkel88: no tak, bo przecież w Krakowie nie ma magazynierów/kasjerów/nauczycieli/wstawdowolnyzawódwktórymzarabiasięochłapy, więc nie narzekać, tylko morda w kubeł i płacić panu deweloperowi/rentierowi za to, że mieszkasz w mitycznym BOGATYM Krakowie.

A no tak, skoro nie są programistami, to powinni się wyprowadzić do Krosna, tam za 4k na pewno można już normalnie żyć. Tylko skąd wyczarować miejsca pracy?