Wpis z mikrobloga

Wprowadziło się dwóch hindusów na mieszkanie, z landlordem który im wynajmuje niby uzgodnili że mogą zaprosić znajomego na 1-2 noce, ale ze mną i kolega który w tym domu mieszkamy od 5 lat nikt tego nie uzgadniał,

A dziś ten hindus pisze na grupie WhatsApp że informuje nas że ich kolega zostaje na noc.

Napisałem że to nie hotel lub schronisko dla bezdomnych, i mnie nie interesuje to. Zadzwonię na policję o włamanie

Jak wynajmowałem dom to na max 4 osoby bo są 4 pokoje,
Czy mogę to gdzieś zgłosić?

Bo landlord niestety mnie oleje.

#patologiazmiasta #patologia #landlord #anglia #nieruchomosci #dom #wynajem #prawo

#uk
  • 23
@Voltix: wiesz było by ok, na 4 pokoje dwa były wolne i z kolegą mieszkałem w domu od 5 lat i było super, ale zawsze menda się jakaś wprowadzi bo landlord to porażka do wyboru ludzi, i tylko zamieszanie wprowadza,
Nastawiłem się że się wyprowadzę stąd już do swojego domu za kilka miesięcy, jak dostanę decyzję z banku,
@depish: bo zapraszają co chwilę, dopiero kilka dni temu się wprowadzili, i już obiady w kuchni gdzie ich dwóch plus kolejnych dwóch hindusów, tak że nie da się przejść, to nie jest duży dom i nawet nic nie powiedzieli, zapytali się,dodatkowo ja i kolega z mieszkania jesteśmy introwertykami i się źle czujemy w tłumie obcych ludzi,
A ci sobie sprowadzają obcych.

A typ mi dziś napisał że wieczorem ktoś będzie nocował
@sorek: @KedzioRRz bo wyjeżdżałem na wiele miesięcy w podróż w pierwszych 3 latach, i mi tak pasowało, brak obowiązków związanych z własnym domem,
Dodatkowo nie chciałem brać dużego kredytu z małym depozytem, wolałem dozbierać do około połowy i wtedy brać kredyt,
A skoro i tak nie mam kobiety i dzieci to bym mieszkał sam i przepłacał w porównaniu do pokoju,
Voltix: wiesz było by ok, na 4 pokoje dwa były wolne i z kolegą mieszkałem w domu od 5 lat i było super


@adamsowaanon: to może sobie wynajmuj te dwa pokoje to ci się problem rozwiąże. Albo kup ten dom to będziesz decydować jakiej razie wolno wynająć XD
@suluf: już mi się nie opłaca, bo za kilka miesięcy się wyprowadzam na swoje


@adamsowaanon: Czyli masz problem że w mieszkaniu które nie jest twoje właściciel wynajmuje ludziom bez twojej zgody? I ty oczywiście nie wynajmujesz całego mieszkania tylko pokój czyli nie masz nic do gadania?