Wpis z mikrobloga

@25802117: jeździłem kiedyś 11X ale nie na pełnej mocy, bo wsiadłem na nią dosłownie na 5 minut, a nie lubię szaleć na sprzęcie którego nie znam w ogóle.
X2 jest całkiem mocny ale ma też spore opony - 13", więc to działa na niekorzyść pod względem przyspieszenia. Myślę, że mogło by wyjść podobnie jak w 11X, a nawet jakby 11X przyspieszałaby ciut lepiej to bym się nie zdziwił.

Ja i tak
@FLAC: Jeździłem na 13" oponach, komfort fajny, ale z to nie skręca :) Dużo przejechałeś na tym x2? Zazdroszczę. To jak dla petrolheda przejechać się najbardziej dopasionym Bugatti za 10 milionów dolców - nic wyżej już chyba nie ma :)
@25802117: masz rację, to nie skręca zbyt dobrze. Po przesiadce z takiego Zero 10X trzeba się nauczyć zupełnie inaczej jeździć. Żeby skręcić to trzeba X do tego zmusić, bo się sam nie słucha za bardzo i woli jechać prosto, też z tego powodu że te opony są dosyć płaskie w porównaniu do standardowych 10" które mają bardziej obły profil.

Dużego przebiegu nie ma, jeżdżę nim tylko okazyjnie jak mam ochotę na
@FLAC: Ta ustawa i kwestie legalności to fikcja. W razie zatrzymania przez niebieskich nie masz żadnych opcji żeby wykazać, że kupiłeś go przed czy po ustawie. Nie masz dowodu rejestracyjnego, legitymacji czy obowiązku wożenia przy sobie dowodu zakupu... Nic w ustawie nie precyzuje, że masz i jak masz udowodnić czy sprzęt jest "
przed czy po". Ja obecnie jeżdżę na sprzęcie "zgodnym" i "niezgodnym" z ustawą i wisi mi to. Robię
@25802117: owszem, w trakcie kontroli tego nie sprawdzisz, ale nie daj żebyś miał wypadek i wtedy się zacznie drążenie. Ja póki co kolejnych zakupów hulajnogowych nie planuję, więc i tak teraz mnie to nie dotyczy. No a jakbym bardzo chciał kupić jakąś hulajkę niezgodną, to pewnie bym to zrobił i jeździł ostrożnie xD
@FLAC znajomy się rozbił 3 krotnie na sprzęcie przypałowym kupionym w 2022. 2x samochód i raz pieszy. Zawsze z nie swojej winy, zawsze była policja. W sprawie pieszego to chyba nawet jacyś technicy z policji byli bo pieszy ucierpiał dość... Niczego nie sprawdzali. No ale wiadomo...