Wpis z mikrobloga

#policja #ocieplaniewizerunku #heheszki #alkoholizm #alkohol
Dzisiaj w nocy około godziny 1 odwoziłem znajomych po domach z imprezy. Wiozę ostatniego delikwenta #!$%@? w 3 dupy no i zatrzymała nas policja za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym ( 8 km ). Zjechałem jak kazali, i się pytają gdzie się tak pan śpieszy, To mój kolega "król komedii" powiedział że "przewozimy 5 kilo haszyszu z Holandii i nam się spieszy na handel". No i ja zacząłem przepraszać policję za mojego znajomego, a ten ciul brnie dalej. i gada z policjantami. Kazali wysiąść z samochodu, ja do jednej policjantki on do policjanta. Ja policjantce powiedziałem że odwożę ludzi z imprezy (tu powinno być miasto). a kolega nachlany i pierdzieli farmazony. To zaczęło się przeszukanie samochodu. Myk gaśnica rok po terminie, po co mi łom i młotek w bagażniku i sznurek ( musiałem pokazać zdjęcia z naprawy dachu u mojej koleżanki, ps. tam były też inne narzędzia i kilka desek) przetrzepali cały samochód...( około 400 metrów od mojego domu ). i teraz najlepsze, Ta policjantka spytała się kumpla gdzie jest te 5 kg narkotyków, To #!$%@? powiedział: "W mojej dupie chce pani sprawdzić" no to go zawinęli na 48h. Mnie spisali mandaciku nie wlepili i kazali jechać prosto do domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
@JaTegoNiePowiedzialem: Zarzutka czy nie, alkohol nigdy nie przynosi niczego dobrego i nie rozumiem, jak można tak chlać. Tak samo nie rozumiem, dlaczego ludzie wożą mocno pijanych znajomych, nie boicie się, że wam zarzygają auto? Kiedyś znajomemu kumpel zwymiotował na drzwi od wewnątrz i nie dało się tego porządnie wyczyścić xD

Mnie spisali mandaciku nie wlepili i kazali jechać prosto do domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JaTegoNiePowiedzialem: to paly tak po prostu mogą komus kazać wyginać do chaty? A jakbys chcial podjechać jeszcze do sklepu po cipsy albo do Twojej laski czekającej napalonej? To co, musiałbyś się usprawiedliwiać? Co to #!$%@? za polecenie xD